Neler Yeni

Masaüstü mü laptop mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Murat Selim
Ya arkadaşlar ben eskiden beri masaüstü alma taraftarıyım ve bu sene LGS den sonra almayı düşünüyorum fakat şimdi bilgisayar fiyatları o kadar fırlamış ki artık laptoplar bile masaüstüne göre ucuz hareket halinde vs. pc yi yanımda taşımıyorum ama masaüstü mü almalıyım yoksa laptop mu oyun için ?

mars0009

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yağız Aydoğan
Sistem kovaladığın taktirde laptopla neredeyse aynı fiyata denk getirebilirsin. Tatillerde zorla bir yere götürülüyorsan kararını etkilemesin 2 yıl sonra zaten tek kalmaya başlarsın. İleride laptop tatmin etmemeye başladığında benim gibi laptopu satmaya çalışmakla hiç uğraşma sana tavsiyem bu yönde olur, her zaman masaüstü devam et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Murat Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem kovaladığın taktirde laptopla neredeyse aynı fiyata denk getirebilirsin. Tatillerde zorla bir yere götürülüyorsan kararını etkilemesin 2 yıl sonra zaten tek kalmaya başlarsın. İleride laptop tatmin etmemeye başladığında benim gibi laptopu satmaya çalışmakla hiç uğraşma sana tavsiyem bu yönde olur, her zaman masaüstü devam et.
çok haklısın ve evet zorla götürülsem de maks 1 hafta durduğumuz için sorun olmuyor fakat ağustosta 14 k olan sistem şimdi nasıl 27 k olabiliyor hem aklım almıyor hemde istesemde alamam istediğim özelliklerde çok fazla değil zaten daha altını almak istemiyorum çünkü hayalim istediğim özellikte almak ve altını alınca da oyunlarda kascağına eminim GoW rdr2 gbi oyunalrda kesin kasar :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,953
Üyeler
141,370
Son üye
muminabazeed17
Top Bottom