Neler Yeni

Masaüstü mü laptop mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ali Altıntaş
Bütçe
17000
Öncelikle merhabalar şu anda 10. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite zamanında laptopa ihtiyacım olucak. Şimdi laptop almak mı yoksa masaüstü alıp üniversite zamanında ikinci elden satıp laptop almak mı daha mantıklı? İkinci el piyasasını pek bilmiyorum. O vakit satılır mı satılırsa laptop alıcak kadar para getirisi olur mu? Tavsiyeniz var mı? Yardımcı olana şimdiden teşekkürler...

Masaüstü alırsam rx6600 ve r5 5500 sistem alırım.
Laptop alırsam matebook d15 r5 modeli (trendyolda 13k) ya da
asus tuf gaming fa506icb-hn105w modeli (trendyolda 17k) alırım.

Laptop al diyen olursa laptop önerisine açığım. Mersin'de yaşıyorum soğutması iyi olursa sevinirim..

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
761
İsim
Carl Johnson
Masaüstü al mersin gibi sıcak bir yerde laptop çok ısınır zaten laptoplar da ısınma sorunu var performans kaybı yaşarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ali Altıntaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masaüstü alırsam üniversite zamanı ikinci elden satabilir miyim ki? Sıkıntı yaşarsam diye korkuyorum baya.

Emre6868

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre
Öncelikle merhabalar şu anda 10. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite zamanında laptopa ihtiyacım olucak. Şimdi laptop almak mı yoksa masaüstü alıp üniversite zamanında ikinci elden satıp laptop almak mı daha mantıklı? İkinci el piyasasını pek bilmiyorum. O vakit satılır mı satılırsa laptop alıcak kadar para getirisi olur mu? Tavsiyeniz var mı? Yardımcı olana şimdiden teşekkürler...

Laptop al diyen olursa laptop önerisine açığım. Mersin'de yaşıyorum soğutması iyi olursa sevinirim..
2 tane laptop kulandım asus tuf ve monster garip sıkıntılar çekebilirsin masa üztü alman mantıkılı bence çünki laptop lazım olursa iyi bi laptp isterler blender miyi yazılışını hatırlayamadım pil ömrü 2 yıl ve üni ye kadar 2 yılda performans ve pil kaybın olcak yani 3 saat daynıyor ise 1 saat fln dayanıycak haberin olsun ve muhtamelen alıcan leptop 8gb ram o sana yetmez

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
Masaüstü al. Üniversiteye giderken sat. İstersen üstüne ekle istersen eklemeden laptop al. Ben de öyle yapacağım.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yakup Bolat
Sana tavsiyem 10bin bütçe ile felan masaüstü diz kalan paranı altına veya başka birşeye yatırım yap 2 sene dokunma 😅 2 sene sonra ihtiyacın olduğunda laptopta alırsın

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Sık seyahat yoksa kesinlikle masaüstü ben laptop monster almıştım sattım çok ısınıp kapanıyordu

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,168
İsim
Hamza Ziya Üstün
Uygun f/p masaüstü al, ikinci elde her türlü satılır, ayrıca iki sene sonra daha sağlam laptopların çıkma ihtimali de var

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ali Altıntaş
2 tane laptop kulandım asus tuf ve monster garip sıkıntılar çekebilirsin masa üztü alman mantıkılı bence çünki laptop lazım olursa iyi bi laptp isterler blender miyi yazılışını hatırlayamadım pil ömrü 2 yıl ve üni ye kadar 2 yılda performans ve pil kaybın olcak yani 3 saat daynıyor ise 1 saat fln dayanıycak haberin olsun ve muhtamelen alıcan leptop 8gb ram o sana yetmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
ÖZGÜR KAPTAN

Hoca

Hocam bende Mersin'de yaşıyorum ve senle aynı yastayım aynı hataya düşüp üniversite odaklı leptop aldım elbet gaming leptop değil i5 10210u Mx 230 8 ram li bir leptop ve pişmanım o zamana masaüstü kampanyalı 1650 sistemler almadigim için leptobun avantajları var lakin dejavantajlarida çok küçük ekran ısınma hızlı şarj tüketme vb kısacası masautu öneririm lakin leptop alacaksan rtx 3050 altına dusme

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ali Altıntaş
Hoca

Hocam bende Mersin'de yaşıyorum ve senle aynı yastayım aynı hataya düşüp üniversite odaklı leptop aldım elbet gaming leptop değil i5 10210u Mx 230 8 ram li bir leptop ve pişmanım o zamana masaüstü kampanyalı 1650 sistemler almadigim için leptobun avantajları var lakin dejavantajlarida çok küçük ekran ısınma hızlı şarj tüketme vb kısacası masautu öneririm lakin leptop alacaksan rtx 3050 altına dusme
Çok güzel hazır sistem bulmuştum 12k rx6600 onu almayı düşünüyorum aslında

Top Bottom