Neler Yeni

Masaüstüne kurduğum her klasör Yeni Birim D içine yükleniyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak
Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır bu dertten dolayı müzdaribim. Sorunum şu hem SSD hem HDD'si olan bir laptoba sahibim. Windows'u SSD'ye kurdum. Yerel Disk (C) SSD'ye oluşturuldu. HDD ise Yeni Birim (D) olarak oluştu. SSD'nin içinde -Kullanıcılar -Perflogs -Program Dosyaları (x86) -Program Files ve -Windows adında 5 adet klasör oluştu. Hızlı çalışmasını istediğim oyunları buraya yüklüyorum geri kalan oyunları ise HDD'ye yani Yeni Birim (D) üzerine kurmak istiyorum fakat D'nin içinde C'ye otomatik oluşan 5 klasör oluşmadı. Ben de bunları kendim oluşturdum fakat yüklediğim oyunlar çalışmıyor hatta kurulum dosyaları saçma sapan yerlere açılıyor. Bunu çözmemin bir yolu var mı? İkinci sorunum ise masaüstüne ne oluşturursam oluşturayım doğrudan D'nin içine de kuruluyor, aynı şekilde D'nin içine oluşturduğum klasörlerde masaüstüne kuruluyor. Haliyle D'nin içine kendim oluşturduğum -Program Files -Program Dosyaları (x86) gibi klasörler masaüstüne geliyor yine haliyle masaüstüm dağınık ve kalabalık duruyor. Masaüstünden sileyim dediğim zaman D'nin içinden de siliniyor o yüzden kurduğum oyunlar çalışmıyor. Bunları nasıl çözbilirim. Şimdiden teşekkürler herkese

Top Bottom