Neler Yeni

masaüstü mü laptop mu

Korqmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
Bütçe
25000
ben mühendislik okumak istiyorum hem üniversitede kullanmak için hem oyun oynamak için pc alıcam laptop mu masaüstü mü daha mantıklı olur

bu arada çok büyük oyunları oynamam lol cs minecraft filan oynarım

fvozkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Furkan Veli Özkan
ben mühendislik okumak istiyorum hem üniversitede kullanmak için hem oyun oynamak için pc alıcam laptop mu masaüstü mü daha mantıklı olur

Masaüstünü yanında taşıyamazsınız sizin için laptop daha iyi olur tabii ki

Korqmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masaüstünü yanında taşıyamazsınız sizin için laptop daha iyi olur tabii ki
peki laptop önerebilir misiniz malum fiyatlar yeni yükseldi aklımda 2 3 model vardı da %40 filan zamlandı hepsi 😐

Skanjoks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan Yumrukaya
Kanka ben masaüstü bilgisayarların daha iyi olduğunu düşünürdüm fakat eskisi kadar oyun oynamıyorum ve istediğim zaman bir yere götürmek istediğim zaman kolay ve pratik olması açısından hp victus oyuncu laptopu aldım. fiyatı şuan 19.000 TL. 1 hafta önce elime ulaştı ve şiddetle tavsiye ederim özellikleri ve batarya süresi çok iyi hem de çok para harcamamış olursun sana fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum

Merak edersen linki : https://www.hepsiburada.com/hp-vict...r-80d33ea-p-HBCV00004CRJ5Q?magaza=Hepsiburada

Ekstra sormak istediğin bir şey olursa da cevaplarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zamlanmadan önce almanı tavsiye ederim ben alırken 18000 di ve bu fiyata kaçmaz bence.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow

Laptop al hacı

peki laptop önerebilir misiniz malum fiyatlar yeni yükseldi aklımda 2 3 model vardı da %40 filan zamlandı hepsi 😐
Aklinizdaki modeller neydi ve bütçeniz nedir dostum

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow

Korqmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka ben masaüstü bilgisayarların daha iyi olduğunu düşünürdüm fakat eskisi kadar oyun oynamıyorum ve istediğim zaman bir yere götürmek istediğim zaman kolay ve pratik olması açısından hp victus oyuncu laptopu aldım. fiyatı şuan 19.000 TL. 1 hafta önce elime ulaştı ve şiddetle tavsiye ederim özellikleri ve batarya süresi çok iyi hem de çok para harcamamış olursun sana fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum

Merak edersen linki : https://www.hepsiburada.com/hp-vict...r-80d33ea-p-HBCV00004CRJ5Q?magaza=Hepsiburada

Ekstra sormak istediğin bir şey olursa da cevaplarım

Zamlanmadan önce almanı tavsiye ederim ben alırken 18000 di ve bu fiyata kaçmaz bence.
ben de victus düşünüyordum bir modelde 3060 ve 8gb ram vardı 23k filandı şimdi 30k olmuş bunu alırım belki teşekkür ederim

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow

Bu Ürünü alabilirsiniz zaten asusun kalitesi aşikar ve ekran kartı 140w tdp sunuyor işlemci ile de mükemmel bir ikili bende bundan alacağım size de öneririm ve bu fiyat civarında lütfen 3000 serisi düşünmeyin iyi forumlar

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
helsinki
Öğrenciysen laptop öneririm. Masaüstü gibi kullanmak istersen harici monitörde masaüstü pc gibi kullanma opsiyonu da var. Şu an öyle kullanıyorum oyun oynarken ekran küçüktü çözümü bu şekilde buldum.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Bu Ürünü alabilirsiniz zaten asusun kalitesi aşikar ve ekran kartı 140w tdp sunuyor işlemci ile de mükemmel bir ikili bende bundan alacağım size de öneririm ve bu fiyat civarında lütfen 3000 serisi düşünmeyin iyi forumlar
Fiyat bütçeyi biraz aşıyor ama 3k ya değer

Korqmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
aklımdaki 2 3 modelden biri buydu alınabilir gibi geldi bütçeyi biraz zorlayabilirsem alırım teşekkürler

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
aklımdaki 2 3 modelden biri buydu alınabilir gibi geldi bütçeyi biraz zorlayabilirsem alırım teşekkürler
Bunun dışında 4000 serisi de düşünmeniz mantıksız olur bundan unutmayın lütfen çünkü msi markalı çoğu modeller 40w tdp veriyor ve bu çok düşük bir değer benim naçizane tavsiyem bu üründür fiyat konusu biraz sıkıntı çıkarabilir ama bu fiyat civarında 3000 serisi almaktansa biraz zorlar bunu alırdım şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın

Top Bottom