Neler Yeni

MASS GAINER ÖNERİSİ?

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf ÇAKIR
Arkadaşlar şuan ben 1.73 60 kiloyum ve 66-67 kilo olmayı hedefliyorum o yüzden mass gainer almayı düşünüyorum fakat piyasa çok pahalı bende bütçe dostu bir ürün düşünüyorum ve birkaç ürün gördüm özellikle şu ürün;
High Nutrition Mass Gainer

Bazıları çok kötü şeyler yazarken bazıları öve öve bitirememiş sizin düşünceleriniz neler? bilgisi veya deneyimi olan yardımcı olursa çok sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada şöyle doğal bitkisel ürünler daha sağlıklı mı olur acaba fikrinizi merak ediyorum, teşekkürler.

https://ty.gl/epbon06hrb

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
Muhammet Çağrı

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf ÇAKIR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
Muhammet Çağrı
Müsait olunca yazar buraya olmazsa sana söyler abi

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf ÇAKIR

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,702
İsim
Mert Metshi
gerek yok hocam daha fazla yiyin yeter

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf ÇAKIR
gerek yok hocam daha fazla yiyin yeter
Haklısın hocam ama ne kadar yesemde kilo almıyorum yani sabit kiloda kalıyorum. İştahım da olmuyor ve bu ürünleri yeni gördüm o yüzden burada sormak istedim. Bu tür ürünlerin hem karbonhidrat desteği yaptığını hemde iştah açtığını iddia ediyorlar

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,702
İsim
Mert Metshi
Haklısın hocam ama ne kadar yesemde kilo almıyorum yani sabit kiloda kalıyorum. İştahım da olmuyor ve bu ürünleri yeni gördüm o yüzden burada sormak istedim. Bu tür ürünlerin hem karbonhidrat desteği yaptığını hemde iştah açtığını iddia ediyorlar
alip deneyebilirsiniz o zaman hocam yorumlar gayet olumlu gozukuyor bitkisel seylere fazla guvenemiyorum

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf ÇAKIR
alip deneyebilirsiniz o zaman hocam yorumlar gayet olumlu gozukuyor bitkisel seylere fazla guvenemiyorum
İçeriğinde bitkisel şeyler olduğu için sağlıklı olduğunu düşündüm ama haklısınız bende pek güvenemiyorum.
Alıp denemeyi düşünüyorum evet ama sağlık konusunda bir sorun çıkmasını istemem ve sahte yorum gibi görünüyor bazı yorumlar çünkü hep kısa ve aynı yorumlar dolanıyor ürünle ilgili nette...

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,702
İsim
Mert Metshi
İçeriğinde bitkisel şeyler olduğu için sağlıklı olduğunu düşündüm ama haklısınız bende pek güvenemiyorum.
Alıp denemeyi düşünüyorum evet ama sağlık konusunda bir sorun çıkmasını istemem ve sahte yorum gibi görünüyor bazı yorumlar çünkü hep kısa ve aynı yorumlar dolanıyor ürünle ilgili nette...
biraz arastirdim hocam iyi markalarin 3 kiloluk urunleri 900 lirayken bu urunun 3.6 kilosu 400 lira fazla ucuz gibi geldi

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf ÇAKIR
biraz arastirdim hocam iyi markalarin 3 kiloluk urunleri 900 lirayken bu urunun 3.6 kilosu 400 lira fazla ucuz gibi geldi
Sağolun hocam araştırdığınız için. Bende aynısını düşünüyorum yani ucuz olması zaten şüpheli ve bu ürün Amazon da yok örneğin n11 ve trendyol gibi sitelerde var ve ordaki yorumlarda çok şüpheli.
Bigjoy ve Hardline markası var ama oda maalesef fiyatı yüksek.

Neyse artık doğal yollardan kilo almaya çalışıcam..

Önerisi olan varsa alabilirim...

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Demekki yeteri kadar yemiyosun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağolun hocam araştırdığınız için. Bende aynısını düşünüyorum yani ucuz olması zaten şüpheli ve bu ürün Amazon da yok örneğin n11 ve trendyol gibi sitelerde var ve ordaki yorumlarda çok şüpheli.
Bigjoy ve Hardline markası var ama oda maalesef fiyatı yüksek.

Neyse artık doğal yollardan kilo almaya çalışıcam..

Önerisi olan varsa alabilirim...
Proteinocean fiyat performans kullandım gayet başarılı https://proteinocean.com/mass-gainer

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,852
Üyeler
151,959
Son üye
Mazot Bağımlısı
Top Bottom