Neler Yeni

MASS GAINER ÖNERİSİ?

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,958
İsim
Mert Metshi
Hocam bu biraz bütçeyi aşıyor ve yani yeteri kadar yemekten ziyade iştahım olmuyor, bir bakıma sizde haklısınız..

Linki varmı hocam bulamadımda?

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR
Teşekkür ederim fakat bu ürün benim bütçemi aşıyor :(

Başlıkta benim bahsettiğim ürünü sanırım hiç kullanan veya öneren yok öyle anladım

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,958
İsim
Mert Metshi
Teşekkür ederim fakat bu ürün benim bütçemi aşıyor :(

Başlıkta benim bahsettiğim ürünü sanırım hiç kullanan veya öneren yok öyle anladım
alip deneyebilirsiniz hocam en kotu ne olabilir ki

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,172
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Takviye edici gıdalar vs var alabilirsin bende kilo almaya çalışıyorum istersem alırım ama yağ olarak depolanır önemli olan sağlıklı kasa dönüşerek kilo almak bazı insanların metabolizması çok hızlı çalışır kilo alman için kalori hesabı yapıp günlük harcandığın kaloriden daha fazlasını alman lazım böyle kilo alabilirsin

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Yusuf ÇAKIR
Takviye edici gıdalar vs var alabilirsin bende kilo almaya çalışıyorum istersem alırım ama yağ olarak depolanır önemli olan sağlıklı kasa dönüşerek kilo almak bazı insanların metabolizması çok hızlı çalışır kilo alman için kalori hesabı yapıp günlük harcandığın kaloriden daha fazlasını alman lazım böyle kilo alabilirsin
Tamam hocam teşekkür ederim değerli bilgileriniz için. Takviye edici gıda öneriniz varmı veya bu konuda koyduğum ürün iş görür mü? Öğrenciyim ve aileme yükte olmak istemiyorum o yüzden uygun fiyatlı bir şey arıyorum.

Spor yaparak kullanıcam zaten yoksa göbek sahibi olabilirm onuda istemiyorum zaten.

Top Bottom