Neler Yeni

Mastürbasyon boy kısaltır mı?

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,060
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
İndirmezsem noluyor usta etkisi nolur
Çok enerji harcarsın. Bildiğim kadarıyla sperm; kalsiyum, C vitamini, çinko, sodyum, protein, früktoz ve sitrik asitten oluşuyor. Ve sen sürekli mastürbasyon yaparak bunları dışarı atıyorsun.. İşte fazla enerji kaybıyla halsizleşiyor ve erken yaşlanmaya başlıyorsun.

Son düzenleme:

alperennN

80+ Silver
enerji kaybın olur onun haricinde. demir çinko azalır diyorlardı vitamin kısmını bilmiyorum. boy genetik etkilediğini zannetmiyorum gün içinde istediğin verimi elde edemezsin her gün cidden çekme bantla bir şey yap yani
Katılıyorum abi her gün çekmek ne
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alakası yok ne arkadaşlarım var hepsinin matematik 50-70-80 falan enerjiyle de alakası olduğunu sanmıyorum eskiden çekiyodum gusül yapistiriyordum hayata devam ediyordum enerji kaybiymis bayilmaymis protein çinko eksikliği hepsi yalan boyumda uzun diş göz bel dışında da bir sorunum yok Allah'a şükür
Ama her gün çekerse.... Ben haftada 2 haftada 1 falan yapıyordum şimdi bırakma yolundayim

Hayatim boyunca masturbasyon veya 31 her nediyorsaniz yapmadim bu ne ise yariyor allah askina arkadaslar da aksama kadar konusuyorlar.
Söylerken kendin bile inanmıyon la

tamam la ne kadar uzattın .d
Kanka o uzatmış sen de uzatmışsın 4070ti ne zaman cikacagi zaten yazmıyor mu sitelerinde veyahut 700 TL ye hangi ekran kartı alacağını 2. El sitelerde uygulamalarda araştırsa bulamaz mi adam fikir danışmak için açıyor işte daa uzatmayın tamam diyip uzaklascaksin konudan sanalda bari gerginlik oluşturmayın

Son düzenleme:

kraxius

80+ Bronze

Ama her gün çekerse.... Ben haftada 2 haftada 1 falan yapıyordum şimdi bırakma yolundayim

Kanka o uzatmış sen de uzatmışsın 4070ti ne zaman cikacagi zaten yazmıyor mu sitelerinde veyahut 700 TL ye hangi ekran kartı alacağını 2. El sitelerde uygulamalarda araştırsa bulamaz mi adam fikir danışmak için açıyor işte daa uzatmayın tamam diyip uzaklascaksin konudan sanalda bari gerginlik oluşturmayın
Anlatamıyoruz işte usta.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,060
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Kanka sen kafayı yemişsin. Her gün 31 çekmenden bahsetmiyorum. Boyun kısa değil anla artık şunu olm????
Ki 178 79 da görürsün

kraxius

80+ Bronze
Kanka sen kafayı yemişsin. Her gün 31 çekmenden bahsetmiyorum. Boyun kısa değil anla artık şunu olm????
Ki 178 79 da görürsün
178-179 180 görürsem bayram ederim valla aşırı kısa hissediyorum bazen dediğin gibi kafayı yemişim harbi

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Knk kuru 31 çekme ıslat ıslak yaparsan bişey olmaz bi kadın vardı o bana söyledi hatta videosu vardı bulursam atarım en kötü eline tükür yap gerçi daha ıslak ve sıcak olması lzm neyse bak bi çaresine sen

Hah bak buldum bebek yağı kullan fıcık fıcık diye çekmeye başla....
umarım bunu dedim diye ban yemem...

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
artıranmı 🤣🤣🤣 bu sekilde devam et low test. öyle bir şey yok saçmalama

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Fazla mastürbasyon ilişki sırasında erken boşalmaya neden oluyor brom. Erkek olarak kafana takacağın nadir problmenler

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,422
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa

Lan yemin ediyorum

marilyn

80+ Silver
Hayatim boyunca masturbasyon veya 31 her nediyorsaniz yapmadim bu ne ise yariyor allah askina arkadaslar da aksama kadar konusuyorlar.
çok bir olayı yok hormonsan şeyler işte yapmamak en iyisi adamı salaklaştırıyor zaten vicut eğer çok mecbur kalmadıkça atmıyor rüyalar ile atılımı kendisi gerçekleştiriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,380
Üyeler
149,719
Son üye
Yusuf_ozdmr19
Top Bottom