Neler Yeni

Mastürbasyon nasıl bırakılır? [Rehber]

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Flamesa

80+ Silver
Boş konulara bir yenisi daha eklendi.

Verdiğiniz örnek hem saçma hemde yanlış sigara içmek alışkanlık değil bağımlılıktır 21 günden sonra tak diye bırakmış olmuyorsun. Ayrıca bir insan neden mastürbasyonu komple bırakmak ister onuda anlamadım.

SefaBaba

80+ Silver
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,032
İsim
Safa Uyğun
bu arkadaşda bırakamaz galiba

【nsfw】 - Discord 10.06.2021 18_28_10.png

Atletli

80+
Boş konulara bir yenisi daha eklendi.

Verdiğiniz örnek hem saçma hemde yanlış sigara içmek alışkanlık değil bağımlılıktır 21 günden sonra tak diye bırakmış olmuyorsun. Ayrıca bir insan neden mastürbasyonu komple bırakmak ister onuda anlamadım.
Kardeşim bazı durumlar hariç mastürbasyon yanlış bi şey o yüzden ve de artık bıktım o yüzden

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
İlk önce Matürbasyon nedir:Matürbasyon kişinin kendisini cinsel şekilde tatmin etmesidir.

İlk önce mastürbasyonu bırakmak için kararlı olmalıyız ve de pes etmemeliyim

Ve 21 gün boyunca mastürbasyon yapmamak lazım bırakmak için çünkü şöyle bir şey görmüştüm mesela sigara içen birisi 21 gün boyunca sigara içmesse kurtulur o alışkanlıktan

Ben başladım umarım bu alışkanlığım biter :)
Bu insan beyninin alışkanlığı bırakma süresi yalnız. Alışkanlığı bıraktım diye tamamen bırakmış olunmuyor. Sigara içib diyorum en azından konudaki muhabbeti bilemem

Atletli

80+
Bu insan beyninin alışkanlığı bırakma süresi yalnız. Alışkanlığı bıraktım diye tamamen bırakmış olunmuyor. Sigara içib diyorum en azından konudaki muhabbeti bilemem
İnstagram da görmüştüm 21 gün kuralı nı o yüzden 21 gün falan yazdım oraya

Flamesa

80+ Silver
Kardeşim bazı durumlar hariç mastürbasyon yanlış bi şey o yüzden ve de artık bıktım o yüzden
Aşırıya kaçılmadığı sürece mastürbasyon yanlış bir şey değildir.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan
asılın gitsin sopanıza beeeee

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom