Neler Yeni

Matematik hocası proje notumu hala girmedi

Semihhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Semih
Arkadaşlarım e okul kapandı diyor internette haber sitelerinin gereksiz uzatması veya cevap vermemeleri nedeniyle kesin kaynak bulamadım ne zaman kapandığını söylerseniz mutlu olurum.

Matematik hocası notum kötü olduğu için beni ve sınıfı sevmiyor (Sınıfa bağırarak bela okumuşluğu var)

Dersinde hiç uyumadım ödevlerini kısmen yaptım ne küfür ne de hakarete yakın bir söz söyledim her zaman saygılı oldum dersinde uyumadım bile.

Sözlü notlarıma 50-50 girmiş ve yaptığım en az 90 puanlık bir projenin notunu hala girmemiş.

Sınıfa ve yan sınıflara sordum herkese girmiş fakat ben ve partnerime not girmemiş.

Whatsapp'tan yazdım öğlen 16.32'den beri defalarca kez aktif olmasına rağmen ne geri dönüş yaptı ne de görüldü attı.

Not vermemek gibi bir lüksü olabilir mi ? Vermezse disiplin cezası alıyorum proje yapılmadığından.

Arkadaşımda yazdı onada geri dönüş yapmadı
60 puanın altında verdiği takdirde ona hakaretsiz ağır şeyler söyleyeceğim ve saygı çerçevesinde olacak.

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Halis Özer
Arkadaşlarım e okul kapandı diyor internette haber sitelerinin gereksiz uzatması veya cevap vermemeleri nedeniyle kesin kaynak bulamadım ne zaman kapandığını söylerseniz mutlu olurum.

Matematik hocası notum kötü olduğu için beni ve sınıfı sevmiyor (Sınıfa bağırarak bela okumuşluğu var)

Dersinde hiç uyumadım ödevlerini kısmen yaptım ne küfür ne de hakarete yakın bir söz söyledim her zaman saygılı oldum dersinde uyumadım bile.

Sözlü notlarıma 50-50 girmiş ve yaptığım en az 90 puanlık bir projenin notunu hala girmemiş.

Sınıfa ve yan sınıflara sordum herkese girmiş fakat ben ve partnerime not girmemiş.

Whatsapp'tan yazdım öğlen 16.32'den beri defalarca kez aktif olmasına rağmen ne geri dönüş yaptı ne de görüldü attı.

Not vermemek gibi bir lüksü olabilir mi ? Vermezse disiplin cezası alıyorum proje yapılmadığından.

60 puanın altında verdiği takdirde ona hakaretsiz ağır şeyler söyleyeceğim ve saygı çerçevesinde olacak.
şuanda öğretmenler için e okul kapandı fakat herhangi bir öğretmen not düzenlemesi yapmak istediği zaman Müdür veya müdür yardımcısının sisteminden girmesi gerekir müdür ve yardımcı yaz tatilinin sonunda bile not değişikliği yapabilir

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
Yarın okula git eğer ilgilenmez ise rehberlikçiye ilet

Yasin Çınar

80+ Bronze
hocam mobil e-okul (e-okul vbs) den girdiyseniz gözükmüyor herhalde web sitesinde gözüküyor ama mobilden baktıysanız gözükmemiş olabilir banada edebiyat hocası projeyi doğru hazırladığım halde yanlış hazırladın diye 1 ders azarlamıştı (sınıfta müdür y. sının kızıyla aynı projeyi hazırladık resmen ona bişey demedi aferim fln dedi) sonra e okul da bi türlü göremedim notu sonra arkadaşlar web sitesinde gözüküyor dedi baktım web sitesinde gözüküyordu.

Semihhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar telefondan gözükmüyordu bilgisayardan bakayım dedim 90'lık projeye 50 vermis nereye sikayet edebilirim bunu acil
@Yasin Çınar

José Mourinho

80+ Silver
Arkadaşlar telefondan gözükmüyordu bilgisayardan bakayım dedim 90'lık projeye 50 vermis nereye sikayet edebilirim bunu acil
@Yasin Çınar
Matematik hocalarına bir güncelleme gerekiyo. Bizim adam fis toplattırdı fislerin üzerindeki fiyatları topladık falan filan 70 mi o civarlarda bir şey verdi. Adam bide 15 hafta önce filan geldi o 15 haftanın bakın sadece 10-8 haftası gelmiştir o kadar bosladi ki dersleri

Semihhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Matematik hocalarına bir güncelleme gerekiyo. Bizim adam fis toplattırdı fislerin üzerindeki fiyatları topladık falan filan 70 mi o civarlarda bir şey verdi. Adam bide 15 hafta önce filan geldi o 15 haftanın bakın sadece 10-8 haftası gelmiştir o kadar bosladi ki dersleri
Ahlaksızlıktır bu yaşadıklarımız ya.
Biri dersleri boşluyor biri kafasına göre not veriyor biri dersi sadece slaytla anlatıyor.
Evet güncelleme gerek.

José Mourinho

80+ Silver
Ahlaksızlıktır bu yaşadıklarımız ya.
Biri dersleri boşluyor biri kafasına göre not veriyor biri dersi sadece slaytla anlatıyor.
Evet güncelleme gerek.
Haftada 900 tane konu atlıyoruz sonra tabi 51 alırsın sınavdan :kekw: Hani test filan çözüp iyice oturtmadı kafamıza hoca maşallah şimsek mcqueen gibi

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

PC üstünden bakın.
Benim projem telefondan gözükmüyor ama gariptir ki PC üstünde gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,882
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar

E okul vbs de gözükmüyor web üzerinden gir

Semihhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Semih
E okul vbs de gözükmüyor web üzerinden gir
Yaptım ve şaka gibi 90'lık projeye 50 girmiş şikayet edicem değiştirmesi gerek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bir yerlerimi yırttım bu projeyi yaparken verdiği nota bak hayatımla oynuyor onun yüzünden bu sene sanayiye gidicem ciddi ciddi

José Mourinho

80+ Silver

Ben bir yerlerimi yırttım bu projeyi yaparken verdiği nota bak hayatımla oynuyor onun yüzünden bu sene sanayiye gidicem ciddi ciddi
Aileler neden böyle sanayiye götürüyo. :peepo1: Ne biliyim kursa filan var okulda doblo kaç litre su alır kaç litre benzin alır diye sormıyacaklar ya

Yasin Çınar

80+ Bronze

Bende aynı şekil hocam edebiyat hocası 100 lük projeye müfettiş gelse bu projeyi kabul etmez vs. dedi bende diyecektim müdür y. sının kızıyla aynı yaptık hatta o benden kötü yaptı onun çok iyi benim ki kötü mü diyecektim demedim yalvarmaya başladım hocam baya masraf yaptım dedim yaklaşık 300 tl masraf yaptım dedim zaten bizim edebiyatçı genelde masraflı şeyler ister bu yıl proje ödevi hariç onun isteklerine 250 tl harcamışımdır ailemin durumu kötü dedim böbrek sorunlarım var dedim sonra acıdı herhalde 100 verdi tüm sınıf biliyor zaten müdür y. sının kızına ve birkaç tanıdığı öğrenciye kıyak yaptığını biz kitap okuma sınavı oluyoruz kelebek sisteminde müdür yardımcısının kızı hep bizim sınıfta ve etrafında hep sınıfın en çalışkanları var önünde arkasında fln. bunları milli eğitime şikayet etsem hatta edicektik tüm sınıfça sonra vazgeçtik hocanın çok pis başı yanar herhalde ondan korktu birazda ondan sonra tehdit edici biçimde konuşmuştum.

Top Bottom