Neler Yeni

Matematik hocası proje notumu hala girmedi

Semihhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Semih
Aileler neden böyle sanayiye götürüyo. :peepo1: Ne biliyim kursa filan var okulda doblo kaç litre su alır kaç litre benzin alır diye sormıyacaklar ya
Bemde anlamıyorum işi ilerletmedikçe bir getirisi yok aksine eksisi var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynı şekil hocam edebiyat hocası 100 lük projeye müfettiş gelse bu projeyi kabul etmez vs. dedi bende diyecektim müdür y. sının kızıyla aynı yaptık hatta o benden kötü yaptı onun çok iyi benim ki kötü mü diyecektim demedim yalvarmaya başladım hocam baya masraf yaptım dedim yaklaşık 300 TL masraf yaptım dedim zaten bizim edebiyatçı genelde masraflı şeyler ister bu yıl proje ödevi hariç onun isteklerine 250 TL harcamışımdır ailemin durumu kötü dedim böbrek sorunlarım var dedim sonra acıdı herhalde 100 verdi tüm sınıf biliyor zaten müdür y. sının kızına ve birkaç tanıdığı öğrenciye kıyak yaptığını biz kitap okuma sınavı oluyoruz kelebek sisteminde müdür yardımcısının kızı hep bizim sınıfta ve etrafında hep sınıfın en çalışkanları var önünde arkasında fln. bunları milli eğitime şikayet etsem hatta edicektik tüm sınıfça sonra vazgeçtik hocanın çok pis başı yanar herhalde ondan korktu birazda ondan sonra tehdit edici biçimde konuşmuştum.
Hocanın gerçekten insafsız olduğunu düşünüyorsan git durmadan şikayet et.
Ülkenin sistemi böyle maalesef şimdilik yapacak bir şey yok.
Hedef 2023

Saintes Maries

80+ Bronze
birader internette senin bir videonu izlemiştim ne yalan söyleyeyim hayran kalmıştım. o videonda sözlünü düşük giren zalım öğretmene dersini veriyordun. şimdide aynı taktiği kullanabilirsin.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
PC üstünden bakın.
Benim projem telefondan gözükmüyor ama gariptir ki PC üstünde gözüküyor
şu e okulun düzeltilmesi lazım cidden sinir krizi geçirecem bende proje notum kaç diye merak ediyodum 100 almışım ama sömestırın yarısından fazlası +2 günlük tatilim gitti onlar için saygı duruşu :cry:

Semihhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Semih
birader internette senin bir videonu izlemiştim ne yalan söyleyeyim hayran kalmıştım. o videonda sözlünü düşük giren zalım öğretmene dersini veriyordun. şimdide aynı taktiği kullanabilirsin.
"Johnny sözlüsünü düşük veren zalım öğretmene ders veriyor."

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Googledaki E okula bak Mobilde projeler gözükmüyor

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Projeler e okulda gözükmez. Yani gözükürde öğrenci göremez.
Girip girmediğini anlamak için aldığın sınav notları ile sözlülerini topla 4'e böl. Ordaki sayıyı veriyorsa girmemiştir. Eğer vermiyorsa girmiştir.

Misal ben edebiyattan 52-44 almışım. Sözlüye de 60-70 vermiş. Bunların aritmatik ortalaması 56,5 yapar. Ama e okulda 63.2 gözüküyor.
IMG_20220616_140654.jpg

Kaç verdiğini bulmak için:
52+44+60+70+x = 63,2
X=90
Demek ki projeme 90 vermiş.

Bundan en iyi cevap olur mu bilmiyorum ama çözüme en yakın cevap olacağına inanıyorum.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Projeler e okulda gözükmez. Yani gözükürde öğrenci göremez.
Girip girmediğini anlamak için aldığın sınav notları ile sözlülerini topla 4'e böl. Ordaki sayıyı veriyorsa girmemiştir. Eğer vermiyorsa girmiştir.

Misal ben edebiyattan 52-44 almışım. Sözlüye de 60-70 vermiş. Bunların aritmatik ortalaması 56,5 yapar. Ama e okulda 63.2 gözüküyor.
Alıntıyı görüntüle

Kaç verdiğini bulmak için:
52+44+60+70+x = 63,2
X=90
Demek ki projeme 90 vermiş.

Bundan en iyi cevap olur mu bilmiyorum ama çözüme en yakın cevap olacağına inanıyorum.
Bilgisayarda gözüküyor bir arkadaş telefonda gözükmüyor demişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarda gözüküyor bir arkadaş telefonda gözükmüyor demişti
@Semihhh bilgisayardan mı bakıyorsun notlara

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular