Neler Yeni

Mavi Ekran Alıyorum. Minidump Dosyasını İncelermisiniz

lucas2k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
lucas suche
APU laptopumda eskiden sorunsuz cs oynarken artık hep mavi ekran alıyorum. Birkaç kez format attım fakat hala sorun devam ediyor. Oyun indirince pc donuyor mavi ekran falan veriyor. Sürücüleri güncelledim ve eski sürücü kurdum hala sorun devam ediyor. Rica etsem minidump dosyalarını incelermisiniz? Sorun donanımsal mı acaba?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,740
İsim
Can BOZKURT
DDU İle güvenli modda Amd driverini kaldır ve güvenli modda tekrar WHQL Onaylı driver yükle. SYS Onarımı yap.

lucas2k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
lucas suche
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DDU İle güvenli modda Amd driverini kaldır ve güvenli modda tekrar WHQL Onaylı driver yükle. SYS Onarımı yap.
driver kaldırdım fakat yeni sürücü indirirken en güncel sürüm hata veriyor yüklenmiyor. bunun için ne yapmam lazım acaba :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizce hatanın donanımsal bi sorun olma ihtimali varmı? donanımsal olmasından çekiniyorum :/

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,740
İsim
Can BOZKURT
driver kaldırdım fakat yeni sürücü indirirken en güncel sürüm hata veriyor yüklenmiyor. bunun için ne yapmam lazım acaba :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizce hatanın donanımsal bi sorun olma ihtimali varmı? donanımsal olmasından çekiniyorum :/
En güncelini indirmeyeceksin. Eski bir WHQL Onaylı sürüm indir.

lucas2k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
lucas suche
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamam efendim öyle denerim. fakat bi sorum daha olacak. sizce windows 10 sürümleri veya güncellemelerinden de kaynaklı olabilir mi? tam bilgim olmadıgı için soruyorum

Top Bottom