Neler Yeni

Mavi Ekran Durduk yere mavi ekran alıyorum

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,479
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Durduk yere oyun açmadan mavi ekran alıyorum win10 kullanıyordum cs2 oynarken donuyordu bi anda mavi ekran alıp yeniden başlatıyordu dedimki oynadım diğer oyunlarda mod vardı onlardandır virüslü
Win11 kurdum bir hafta sorun çıkmadı ama dün sürekli mavi ekran hatası alamaya başladım
Açılan faklı konularda minidump dosyasında hata tespit ediliyormuş altta google drive linki bırakıyorum

KSF Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
ramlari bi mavi silgiyle silmeyi deneyin isterseniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Master yi
Brom mavi ekran alınca çıkan hata kodunu yazar mısın

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,125
İsim
Emre Zengin
Durduk yere oyun açmadan mavi ekran alıyorum win10 kullanıyordum cs2 oynarken donuyordu bi anda mavi ekran alıp yeniden başlatıyordu dedimki oynadım diğer oyunlarda mod vardı onlardandır virüslü
Win11 kurdum bir hafta sorun çıkmadı ama dün sürekli mavi ekran hatası alamaya başladım
Açılan faklı konularda minidump dosyasında hata tespit ediliyormuş altta google drive linki bırakıyorum
RAM'leri memtest86 testine sok bakalım.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,479
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RAM'leri memtest86 testine sok bakalım.
windows test programı ile ilk 8+8 yaptım sorun çıkmadı diğer 8+8 ile pc bile zor açıldı 3 4 defa denedim sonrasında tek 8 olucak şekildde takıp sorun çıkaran rami tespit ettim ama bunu tamire yollamadan kendim hangi yöntemle düzeltebilirim işte silgi ile silmek felan gibi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,125
İsim
Emre Zengin
windows test programı ile ilk 8+8 yaptım sorun çıkmadı diğer 8+8 ile pc bile zor açıldı 3 4 defa denedim sonrasında tek 8 olucak şekildde takıp sorun çıkaran rami tespit ettim ama bunu tamire yollamadan kendim hangi yöntemle düzeltebilirim işte silgi ile silmek felan gibi
Birden bire böyle olmaya başladıysa o çok büyük ihtimalle garantilik olmuş hocam.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,479
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birden bire böyle olmaya başladıysa o çok büyük ihtimalle garantilik olmuş hocam.
hocam internetten araştırdımda gskıll türkiye servisinde bu tür durumlarda sorun çıkarıyormuş galiba vektron sitesinden seri numarası ile garanti sorguladımda çıkmıyor ramleri gamers_arena dan satın almıştım

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,125
İsim
Emre Zengin
hocam internetten araştırdımda gskıll türkiye servisinde bu tür durumlarda sorun çıkarıyormuş galiba vektron sitesinden seri numarası ile garanti sorguladımda çıkmıyor ramleri gamers_arena dan satın almıştım
Gamers Arena'yı ara onlar seni yönlendirir ya da gerekli işlemleri onlar başlatır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,328
Üyeler
140,983
Son üye
Yahya3461
Top Bottom