Neler Yeni

Max 1000 TL klavye onerisi lazim

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bivizy
Bütçe
1000
Son düzenleme:

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
e-yooso z11t gibi istiyorsanız z11t alın. Full beyaz istiyorsanız da keycaps alırsınız.

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bivizy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
e-yooso z11t gibi istiyorsanız z11t alın. Full beyaz istiyorsanız da keycaps alırsınız.
Ucuz suan almak istedim ama 2 3 haftaya geliyor kargoda sorun yasarmiyim bilmiyorum çinden mi ne geliyor hiç çinden siparis vermedim veya yurt disindan

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Ucuz suan almak istedim ama 2 3 haftaya geliyor kargoda sorun yasarmiyim bilmiyorum çinden mi ne geliyor hiç çinden siparis vermedim veya yurt disindan
Ben 1500 TL + gümrük vergisi ile söyledim amozondan yurt dışından 15 günde geldi benim 21 yılda yaptığım kilometreden fazla yaptı hiç bir sıkıntı yoktu dışınaki kutu nerdeyse paramparça ama içi sıfır hiç bir sıkıntısı yoktu bence sizde de olmaz tabi markanın ürünü nasıl paketledigine de bağlı

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bivizy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 1500 TL + gümrük vergisi ile söyledim amozondan yurt dışından 15 günde geldi benim 21 yılda yaptığım kilometreden fazla yaptı hiç bir sıkıntı yoktu dışınaki kutu nerdeyse paramparça ama içi sıfır hiç bir sıkıntısı yoktu bence sizde de olmaz tabi markanın ürünü nasıl paketledigine de bağlı
Trden alicam ben ama konuyu gormuyor kimse onerilse alicam yarina kadar oof

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,759
İsim
Murat Orhan
Beyaz klavye istiyorum e yooso z11t gibi 1000 TL'ye alinabilecek gaming klavye lazim onerirmisiniz yarina kadar almam lazim red switch ve rgb olmasi gerekiyor. Lutfen bu konuyu gorun (https://shop.connectgame.com.tr/search?type=product&q=Dareu burdan klavye alinir mi dareu marka)
Bu fiyata başka bir alternatifi yok z11t'nin. Attığın klavyenin switchleri yazmıyor ayrıca istediğin türde bir rgb aydınlatması yok sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,600
Üyeler
156,516
Son üye
İbrahim24
Top Bottom