Neler Yeni

Öneri Max 10K Oyuncu Koltuğu Önerisi

Maxima

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kartal ÖZBÜYÜKKAYALI
Arkadaşlar merhaba max 10 k bütçe ile oyuncu koltuğu arıyorum. Tercihen kumaş arıyorum ( oturma ve yaslanma yeri kumaş olsa bile yeter). Önerilere açığım.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Oyuncu yerine ofis koltuğu bakabilirsin. Çok daha rahatlar bence.

ATAR

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakan ATAR
Bende aynı bütçede koltuk bakıyorum 3 model arasında kaldım.
Xdrive Akdeniz 6.500 TL 9 Taksit (Hem ucuz hem taksit çok cezbediyor bütçe var diye hepsini kullanmak zorunda değiliz.)
Zio Valor Fabric 9.268 TL (Yayıncı koduyla beraber bu fiyata geliyor. Zio kalite ama aradaki fiyat farkına değecekmi emin değilim.)
Xmax Strong Carrier Maximus 8.386 TL (Henüz 1 tane kötü yoruma denk gelmedim kumaşı olsun süngeri olsun bayağı yükseldim.)

Boyum 1.86 kilo 85. Kullananlar yorum yapabilirse sevinirim.

Farway

80+ Silver
1K koyup HP Omen Citadel alabilirsin. Türk yapımı tahtaya ince sünger takanlar gibi değil harbi kalite, yeni aldım.

ATAR

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakan ATAR
Citadel in suni deri olması beni biraz uzaklaştırıyor

Farway

80+ Silver
Citadel in suni deri olması beni biraz uzaklaştırıyor
Bir kumaş bez ört üstüne olsun bitsin bence. Zio Venom XL'de sipariş verdim gelsin karşılaştıracağım ama adamlar benim sipariş verdiğim gün fiyatı 9000'den 12k'ya çektiler ve 4 gün oldu daha kargo yok piyasada.

Bir kumaş bez ört üstüne olsun bitsin bence. Zio Venom XL'de sipariş verdim gelsin karşılaştıracağım ama adamlar benim sipariş verdiğim gün fiyatı 9000'den 12k'ya çektiler ve 4 gün oldu daha kargo yok piyasada.
Böyle olaylar çok yaşanmaya başladı gördüğüm kadarıyla. Bende geçtiğimiz günlerde indirimde Rampage KL-R40 modelini aldım. Henüz gelmedi ancak mağazada denediğim kadarıyla fiyatına göre kaliteli ve rahattı.

Top Bottom