Neler Yeni

Max 2000TL'ye Red switch mekanik klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Kayra Yiğit
Bütçe
2000
Arkadaşıma red switch , Tam boy ve metal yapıda bir klavye bakıyoruzda (son istek o kadar önemli değil ikna ederim onu bulamazsak). Yardım eder misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşıma red switch , Tam boy ve metal yapıda bir klavye bakıyoruzda (son istek o kadar önemli değil ikna ederim onu bulamazsak). Yardım eder misiniz?
Türkçe Q klavye bakıyoruz bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Kayra Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cherry mx red switch bu fiyat bandındaki en kaliteli switchlere sahip tek klavye
Teşekkür ederim mouse önerisi yapar mısınız? 1100tl civarında toplam 3 bin ile kapatalım diyorumda
Arkadaşım biraz metalik şeyler seviyor ona göre güzel bir mouse önerir misin? genelde oynayacağı oyunlar fps oyunu olmayacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
alperen özdemir
hocam bu fiyatlarda metalik gibi bir lüksünüz olmuyor malesef fakat forumu biraz daha erken açsaydınız daha iyi olurdu çünkü önereceğim mouse 700 tlden 1100 tl mi 1300tl mı o arada bi fiyata çıktı hocam mouse ismi steel series prime düz prime ama bir de bunun prime + versiyonu var onu almaya bile değmez çok fazla şikayet var hakkında biraz daha altına rival 3 var tercih sizin

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Kayra Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bu fiyatlarda metalik gibi bir lüksünüz olmuyor malesef fakat forumu biraz daha erken açsaydınız daha iyi olurdu çünkü önereceğim mouse 700 tlden 1100 tl mi 1300tl mı o arada bi fiyata çıktı hocam mouse ismi steel series prime düz prime ama bir bunun prime + versiyonu var onu almaya bile değmez çok fazla şikayet var hakkında biraz daha altına rival 3 var tercih sizin
Hocam arkadaşa attım klavyeyi ben çok beğenmiştim ama arkadaş küçük diyor ????? şimdi rampage kb-r28 modelini attı bu nasıl diyor :LOL: bilek desteğide mi istiyor anlamadım ayrıda alınırdı bilek desteği açıkcası
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu fiyatlarda metalik gibi bir lüksünüz olmuyor malesef fakat forumu biraz daha erken açsaydınız daha iyi olurdu çünkü önereceğim mouse 700 tlden 1100 tl mi 1300tl mı o arada bi fiyata çıktı hocam mouse ismi steel series prime düz prime ama bir bunun prime + versiyonu var onu almaya bile değmez çok fazla şikayet var hakkında biraz daha altına rival 3 var tercih sizin
Teşekkür ediyorum önerileriniz için umarım başkalarına da faydası dokunur

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
alperen özdemir
estağfurullah hocam ne demek ben teşekkür ederim iyi günlerde kullanın bu arada arkadaşa da selam söyleyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Görkem Köken
hocam bu fiyatlarda metalik gibi bir lüksünüz olmuyor malesef fakat forumu biraz daha erken açsaydınız daha iyi olurdu çünkü önereceğim mouse 700 tlden 1100 tl mi 1300tl mı o arada bi fiyata çıktı hocam mouse ismi steel series prime düz prime ama bir de bunun prime + versiyonu var onu almaya bile değmez çok fazla şikayet var hakkında biraz daha altına rival 3 var tercih sizin
ben 500 liraya aldım bir anda arttı

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
alperen özdemir
ben 500 liraya aldım bir anda arttı
hocam inanır mısınız ben ekipman topluyorum 1 hafta bakın çok bir süre değil mouse pad + mouse set 1400 tl mi 1300 tl mi neydi 1 hafta ya çok değil şuan mouseun kendisi 1300 tl ve setin yanında gelen mouse pad 500 küsürlerde bir fiyatı vardı anlamak mümkün değil bu işleri

Top Bottom