Neler Yeni

Max 20K Telefon Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Demir
Fiyatı 20.000 turk lirasini gecmeyecek 2-3 yil sorunsuz sekilde kullanabilecegim telefon önerir misiniz

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,593
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Sahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sahmet
şarjı çabuk bitmeyecek başka bi model önerirmisin
a52s snapdragonlu o olabilir bende o var. Yeni çıkan modelleride olabilir. Diğer markalardan almak istersen şarj batarya gibi donanımsal özellikleri daha iyi modeller var ama yazılımsal destek konusunda naparlar bilmiyorum. Yoksa hızlı şarj ve batarya olarak çin telefonları iyi. Oneplus olsa Türkiye de o da alınabilirdi ama yok. Eğer çok telefon kullanmıyorsan bence samsung iyi ama kullanıyosan çin telefonları alabilirsin. Zaten telefonda çok bir şey yapılmıyor.

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
a52s snapdragonlu o olabilir bende o var. Yeni çıkan modelleride olabilir. Diğer markalardan almak istersen şarj batarya gibi donanımsal özellikleri daha iyi modeller var ama yazılımsal destek konusunda naparlar bilmiyorum. Yoksa hızlı şarj ve batarya olarak çin telefonları iyi. Oneplus olsa Türkiye de o da alınabilirdi ama yok. Eğer çok telefon kullanmıyorsan bence samsung iyi ama kullanıyosan çin telefonları alabilirsin. Zaten telefonda çok bir şey yapılmıyor.
Bu bütçede A52s? Haykırdım.

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Samsung Galaxy S21 FE

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Neden? Max 20k demiş. Kullanmayacağım özelliklere neden 6 7 bin lira fazla versin.
İnsanlar kullanmayacağına değil hangisi daha iyi ona bakıyor. Böyle diyorsunuz ama telefonunuzu merak ettim doğrusu😀 telefonların asıl amacı sohbet etme ve aramadır. Bu özellikleri S3 bile karşılarken o zaman siz neden S3 almıyorsunuz?

Sahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sahmet
İnsanlar kullanmayacağına değil hangisi daha iyi ona bakıyor. Böyle diyorsunuz ama telefonunuzu merak ettim doğrusu😀 telefonların asıl amacı sohbet etme ve aramadır. Bu özellikleri S3 bile karşılarken o zaman siz neden S3 almıyorsunuz?
https://www.hepsiburada.com/vivo-v2...nt=HBCV00004S3CKQ&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
Bu telefonla a52s arasında hafıza ve hızlı şarj dışında bi fark görebiliyor musun? Zaten dediğim gibi eğer gün içerisinde telefonla çok vakit geçiriyorsa Çinli üreticilerden alması mantıklı hızlı şarj için. Ama geçirmiyorsa yazılım desteğinden dolayı samsunglarda daha uzun süre işini görür.

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
https://www.hepsiburada.com/vivo-v2...nt=HBCV00004S3CKQ&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
Bu telefonla a52s arasında hafıza ve hızlı şarj dışında bi fark görebiliyor musun? Zaten dediğim gibi eğer gün içerisinde telefonla çok vakit geçiriyorsa Çinli üreticilerden alması mantıklı hızlı şarj için. Ama geçirmiyorsa yazılım desteğinden dolayı samsunglarda daha uzun süre işini görür.
Hocam bu bütçede sadece attığınız vivo yok. Samsung galaxy S21 Fe güzel tercih. Adamın parası var alıyor.

Sahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sahmet

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152