Neler Yeni

Max 20K Telefon Tavsiyesi

Jack_Daw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Çocuk Adam
20k tl ye kadar oyun oynamak ve günlük kullanım için telefon önerir misiniz ? Oyun olarak mobile legends oynanıcak. Aklımda Poco F5 256 gb var fiyatı 18k alınır mı veya başka önerileriniz var mı?

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
Fiyatını hak eden bir telefon bence bu bütçede en iyisi

oguz13

80+ Bronze
Bütçenizi biraz daha arttırır ve İPhone severseniz 11 alınabilir gibi. Ancak desteği
yakın zamanda kesilebilir. Onun haricinde sizin seçtiğiniz gayet iyi.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Asil
Bütçenizi biraz daha arttırır ve İPhone severseniz 11 alınabilir gibi. Ancak desteği
yakın zamanda kesilebilir. Onun haricinde sizin seçtiğiniz gayet iyi.
iphone 11 alıcagına bu 2 telefonu göz önünde bulundurabilir bence:

oguz13

80+ Bronze
Zaten iphone 11 şu an biraz idare etmelik bir telefon. Öyle garip bir şey ki zengini fakir fakiri zengin yapıyor.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Asil
reis ancak oyun oynayacaksan yani önceliğin oyunsa sadece lol oynancak demişsinde arada bi girceksen bence samsung al ama oyun odaklıysan poco f5 daha mantıklı

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113