Neler Yeni

MAX 26K LAPTOP ALACAĞIM TAVSİYE LAZIM (RDR2)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
fenasi-kerim
Bütçe
26000
rdr 2 yi rahat açabilecek maksimum 26k lık bütçeyle laptop arıyorum öneri verebilecek var mı

cicigus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
kerem

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Ömer
https://www.akakce.com/laptop-notebook/rtx-4050.html şuradan bir şey beğenebilirsin 2x8 ram olmasına dikkat et ve şahsi görüşüm excalibur varsa alma şuanda bende excalibur g770 var 1650 ekran kartlı gerçekten çok kötü. soğutma desen yok kasa desen yok şaka gibi ama 2 tane usb girişi var
Excalibur g870 kasası farklı kanka. Yeni satın aldım ve ön yargıları yıkan bir model olmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

rdr 2 yi rahat açabilecek maksimum 26k lık bütçeyle laptop arıyorum öneri verebilecek var mı
27 ye gelebileceksen 4060lı excalibur atayım kanka en ultrada her şeyi açarsın. 2 3 yıl maxta çalıştırır oyunları rahat

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Ömer
doğrudur ama ben şu bilgisayarı kullandım ne olduğunu gördüm artık ömrüm boyunca excalibur almam yani o derecce kötü
Tam olarak hangi sorunlardan şikayetçisin. Bende bakayım önümdeki laptoba sorunları göreyim kanka.d

cicigus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
kerem
Excalibur g870 kasası farklı kanka. Yeni satın aldım ve ön yargıları yıkan bir model olmuş

27 ye gelebileceksen 4060lı excalibur atayım kanka en ultrada her şeyi açarsın. 2 3 yıl maxta çalıştırır oyunları rahat
soğutma o kadar kötü ki işlemciyi 90 derecenin altına düşüremiyorum

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Ömer
Bana gidip 36k lık asus daha iyi deme ama lütfen. Bunu herkes biliyor sadece bu fiyata rakipsiz olduğunu söyleyebilirim basitçene

soğutma o kadar kötü ki işlemciyi 90 derecenin altına düşüremiyorum
Böyle bir sorunla karşılaşmadım oynadığım oyunlarda. God of war açacağım onda test ederim tekrar. Sıkıntılı göndermiş olmasınlar? Ayrıyetten laptoplarda mecburiyet gibi gördüğüm için zalman ns-3000 aldım gayet rahat kanka pc

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ege
Kardeşim kendin kazık yedin diye millete önermen kadar saçma bir şey yok excalibur piyasadaki en dandik dizüstü daha neyini savunuyorsun ekranı desen ekran değil kasa desen kasa değil hala daha savunuyorsun birde

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,979
İsim
Bilal Tepe
doğrudur ama ben şu bilgisayarı kullandım ne olduğunu gördüm artık ömrüm boyunca excalibur almam yani o derecce kötü
Excalibur da kerem alsın lütfen demiyo zaten alma sen coil whine li zrrrr diye öten rog al 😀

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Ömer
Kardeşim kendin kazık yedin diye millete önermen kadar saçma bir şey yok excalibur piyasadaki en dandik dizüstü daha neyini savunuyorsun ekranı desen ekran değil kasa desen kasa değil hala daha savunuyorsun birde
MWMWMMWMWMW tamam dostum anladım ben seni. Fazla çıkma dışarı takıl mağaranda

Böyle hani değerlendirmeler satın alanlar test edenler kıyaslayanlar 1 ay inceleyenler bilmiyoda bi bunlar biliyo ya mwmwwöwöw

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,504
Üyeler
151,557
Son üye
berkay1253
Top Bottom