Neler Yeni

Soğutması Mükemmel Laptop Önerisi (+)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

bilinmeyenkişi

80+ Bronze
Merhabalar. Bende Asus Tuf Gaming F15 GTX1650 ekran kartlı laptop var. Benim pc de çok sorun yaşadım. Pc nin soğutması çok kötü 1 saatlik kullanımdan sonra erimiş plastik kokusu geliyor ve çok ısınıyor. Bir de GTX1650 ekran kartı ile yüksek fps alamıyorum düşük ayarlarda olmasına rağmen. Yani kısacası hiç istediğim gibi bir pc değil ,rdr2 ve cod Warzonede çok kasıyor. Çok sinirimi bozduğu için yeni Bi tane almayı düşünüyorum. Tabi ki de 8 gb ram olduğu için mi kasıyor onu bilmiyorum. Benim fazla bir kriterim yok , beni pişman etmicek ,her oyunu açabilecek bir pc arıyorum. Şöyle 50°-60° nin üstüne çıkmayacak bir soğutması olan , Ram ve Depolaması yüksek olan bir laptop istiyorum. İstediğim donanımı aşağıya listelicem ona göre bir öneri yapabilirsiniz:

İntel I7 12. Nesil ve üstü
16 yada 32 gb ram
1 TB yada 2 TB SSD
RTX 4060 yada RTX 4070

İstediğim donanım bu ve sıcaklığı 50-60° nin üstüne çıkmayan olursa sevinirim. Bir de marka olarak monster gibi kronik sorunu olan laptopları önermeyin. Kaliteli ve uzun ömürlü ,en az 10 yıl beni götürsün
Bütçe için de lütfen 65k civarını geçmesin fiyat. Orta segment Bi canavar alayım yeter
Hocam bi laptopun yük altında 50-60 altında kalması imkansız
Öneri olarak kendim OMEN 17 4070 13700HX kullanıyorum sıkıntısız max 80 derece gördüm rdr 2 de

Top Bottom