Neler Yeni

Max 3.5k çalışma masa önerisi

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Utku
Ayni zamanda pc kuracağım bir çalışma masası arıyorum ölçu olarak 140*60/65/70 düşünüyorum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Egemengnz2121

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Egemen

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
_berdan_

Bende de siyah olan masa var, tek sevmediğim kısmı çok hassas bı masa. Hiç sallanmiyor ama çok rahat çiziliyor

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hiç sallanmiyor ama çok rahat çiziliyor
Nasıl bir tepkide çiziliyor? Mesela bir plastik parçasıyla mı çiziliyor yoksa mouse kullandığın yüzeyde mi çizikler oluşuyor?

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
_berdan_
Nasıl bir tepkide çiziliyor? Mesela bir plastik parçasıyla mı çiziliyor yoksa mouse kullandığın yüzeyde mi çizikler oluşuyor?
Aldığından beri hiç bilgisayar falan kullanmadim, ders çalışıyorum genellikle üstünde sadece kitap oluyor küçük çizikler çıkıyor
1 keresinde bilgisayarı çok yavaş üstüne koymuştum tozunu almak için, küçük iz bıraktı

Ama küçük ayrıntılara takılmayan biri kullanabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fredde istiyordum normalde yapısı daha hoşuma gitmişti. Oyun için güzeldi ama ders için sıkıntı gözüküyordu

Top Bottom