Neler Yeni

Max 30k bütçe laptop önerisi

İsmlkl_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
İsmail Ahmet
Instagram
İsmlkl_
Bi arkadaşım için açıyorum konuyu 30k bütçesi var böyle 3 4 yıl kullanabileceği oyun oynayacağı (rdr gta5 valo cs vb) sorun çıkartmayacak bir laptop arıyor önerileriniz nelerdir ?

eren28tr

80+ Platinum
Bi arkadaşım için açıyorum konuyu 30k bütçesi var böyle 3 4 yıl kullanabileceği oyun oynayacağı (rdr gta5 valo cs vb) sorun çıkartmayacak bir laptop arıyor önerileriniz nelerdir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geldi yine bilgisiz laf atmaya başlar 😂

Son düzenleme:

Farex

80+ Silver
Yukarıdaki çocuk yine gitmiş victus önermiş ye allahımmya 😂 neyse kardeşim eğer iyi bir cihaz sorunsuz kaliteli işte özellik biraz düşük olsun iyi bir cihaz sorunsuz dayanıklı cihaz olsun dersen sakın alma çok iyi cihaz değil bilgin olsun

eren28tr

80+ Platinum
Yukarıdaki çocuk yine gitmiş victus önermiş ye allahımmya 😂 neyse kardeşim eğer iyi bir cihaz sorunsuz kaliteli işte özellik biraz düşük olsun iyi bir cihaz sorunsuz dayanıklı cihaz olsun dersen sakın alma çok iyi cihaz değil bilgin olsun
Arkadaşım kullanıyor bir sorun yok boş boş konuşuyor 😂

eren28tr

80+ Platinum
bi arkadaşı almış fanlık yapıyor görmesem kullanmasam 2 cihazında da tamam dicem ki o kadar sorun yaşan var internette girip bakmıyor veledin aklı yetmiyor.
Ben yeri geldiğinde nitro Lenovo laptopta öneriyorum beyinsiz arkadaşım fanboyluk yapmıyorum beynin olsa keşke.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom