Neler Yeni

Öneri max 3100 TL ye telefon önerisi

giray0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ali giray yener
arkadaşlar mağazanın güvenilir olması benim için önemli ve bütçe kısmında 3100 geçemiyorum malesef önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Conqureor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Aras Yılmaz
arkadaşlar mağazanın güvenilir olması benim için önemli ve bütçe kısmında 3100 geçemiyorum malesef önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
tamam farkettim şimdi .d
realme 7 olabilir

giray0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ali giray yener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amacım oyun değil arkadaşlar kamera ve hafıza önemli benim için

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş

giray0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ali giray yener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Realme, Oppo'nun alt markasıdır.

İşlemci sadece oyun performansını değil, fotoğraf kalitesini, ömrünü de belirleyen bir faktördür. Ben de Realme 7 tavsiye ederim. Realme 8 de bekleyebilirsiniz.
oppo reno 4 lite görmüştüm ara sıra incehsapta 3100 TL ye düşüyor onun hakkında bilginiz var mı

Tre-x

80+ Silver
Amaç oyun değilse Samsung M31S.
Sony IMX682 ana kamera sensörü
128GB hafıza
Super AMOLED ekran
hocam oppo markası sizce nasıldır ?
(xiaomi nin yazılımının kötünü olduğunu çğrenmiştim , oppo markası hakkında biraz bilgi verir misiniz ?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
hocam oppo markası sizce nasıldır ?
(xiaomi nin yazılımının kötünü olduğunu çğrenmiştim , oppo markası hakkında biraz bilgi verir misiniz ?
Gayet iyidir hocam. Model olarak karşılaştırmak gerekir. Huawei'nin çöküşünden sonra şu an Çin'in yükselen yıldızı konumunda. Telefonlarında her zaman malzeme kalitesine, yazılıma ve kameraya önem veren bir marka olmuştur. BBK Group denen çatı şirket altında Oppo, OnePlus, Vivo, Realme markaları bulunur ve hepsi de belirli bir seviyenin üzerinde markalardır.

Yazılım olarak Xiaomi'den daha başarılı buluyorum. Realme 7 Pro kullandım, gayet iyi telefondu.

Tre-x

80+ Silver
Gayet iyidir hocam. Model olarak karşılaştırmak gerekir. Huawei'nin çöküşünden sonra şu an Çin'in yükselen yıldızı konumunda. Telefonlarında her zaman malzeme kalitesine, yazılıma ve kameraya önem veren bir marka olmuştur. BBK Group denen çatı şirket altında Oppo, OnePlus, Vivo, Realme markaları bulunur ve hepsi de belirli bir seviyenin üzerinde markalardır.

Yazılım olarak Xiaomi'den daha başarılı buluyorum. Realme 7 Pro kullandım, gayet iyi telefondu.
arayüzü nasıl ?
huawei çöktü mü ??

Top Bottom