Neler Yeni

max 4000 tl pc tavsiyesi toplama olursa iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Beraat Efe
Bütçe
4000
arkadaşlar öncelikle iyi günler dilerim. yayın ve youtube işlerine girmek istiyorum ama pc toplama hakkında bilgim yeterli değil yardımcı olurmusunuz?.cs lol valo falan oynuyorum,bana şöyle kayıttayken veya yayındayken kastırmayacak iyi fps vericek bir bilgisayar gerekiyor intel,amd farketmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar öncelikle iyi günler dilerim. yayın ve youtube işlerine girmek istiyorum ama PC toplama hakkında bilgim yeterli değil yardımcı olurmusunuz?.cs lol valo falan oynuyorum,bana şöyle kayıttayken veya yayındayken kastırmayacak iyi fps vericek bir bilgisayar gerekiyor intel,amd farketmez
ha bu arada sadece kasa

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
arkadaşlar öncelikle iyi günler dilerim. yayın ve youtube işlerine girmek istiyorum ama PC toplama hakkında bilgim yeterli değil yardımcı olurmusunuz?.cs lol valo falan oynuyorum,bana şöyle kayıttayken veya yayındayken kastırmayacak iyi fps vericek bir bilgisayar gerekiyor intel,amd farketmez

ha bu arada sadece kasa
hocam o bütçeye yayın için pc toplamak zor ama bütçenizi biraz arttırarak bunu alabilirsiniz
ssd değiştirip patriot burst alın akakçede 260 tl idi

Elvadeyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Adil Giray Temurcan

ha bu arada sadece kasa
Bir 300 tl daha koyup bu sistemi al derim ben tabi tercih senin gende 4 k yada var sistemler fakat 300 tl daha koyup bunu alman daha mantıklı https://www.incehesap.com/legatee-2650-im-yavuz-selim-monitor-dahil-gaming-pc-fiyati-45761/

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2

ha bu arada sadece kasa
https://www.incehesap.com/zone-1680-oyun-fatih-i-gaming-pc-fiyati-45172/
böyle bir sistem var ama nasıl performans veriyor bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Beraat Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam yayında 80 90 fps alsa yeter

2.elde olur

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
https://www.incehesap.com/zone-1680-oyun-fatih-i-gaming-PC-fiyati-45172/
böyle bir sistem var ama nasıl performans veriyor bilmiyorum.
Bir 300 TL daha koyup bu sistemi al derim ben tabi tercih senin gende 4 k yada var sistemler fakat 300 TL daha koyup bunu alman daha mantıklı https://www.incehesap.com/legatee-2650-im-yavuz-selim-monitor-dahil-gaming-PC-fiyati-45761/
ekran kartları tek fanlı anakartlar a320 psu güven vermiyor hiçbirinde

Witty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
Hazır sistem olması zorunlu mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Beraat Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok hocam

toplama benim için daha iyi olur

Elvadeyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Adil Giray Temurcan
ekran kartları tek fanlı anakartlar a320 psu güven vermiyor hiçbirinde
bu fiyat bazında 3 fanlı falan mı almayı düşünüyosun tam anlamadım ? adamın bütçesi belli ve alabileceği maks performası istiyorrdolayısıyla tabikide bişeylerden kısılmak zorunda

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
bu fiyat bazında 3 fanlı falan mı almayı düşünüyosun tam anlamadım ? adamın bütçesi belli ve alabileceği maks performası istiyorrdolayısıyla tabikide bişeylerden kısılmak zorunda
4000 TL bütçe az değil çift fan ekran kartlı sistemler var saçma hazır sistemler önermeyin

Elvadeyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Adil Giray Temurcan
4000 TL bütçe az değil çift fan ekran kartlı sistemler var saçma hazır sistemler önermeyin
eğer 2.el terchi edecekse çok daha iyisi toplanabilir eğer 2 fanlı bir sistem istiyoprsa bazı şeylerden kısması gerekir ki bu kısacağı şeyler performansından düşürecektir tek fan ile derdinizin ne olduğunu tam olarak anlayamadım çok bi sıkıntı yaşamaz tek fan ile

Top Bottom