Neler Yeni

Max 500tl Mi̇krofon Öneri̇si̇

Erda Yıldırım

80+ Gold
Bütçe
500
Kulaklığımın mikrofonu kötü o yüzden güzel bir mikrofon almaya karar verdim.
oyun oynamamı etkilemesin yeter , sadece Discord'da kullanılacak.
500tlden daha az olursa güzel olur, tüm paramı vermek istemem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

UP?

Son düzenleme:

CurosK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Semih Curoğlu
Kulaklığımın mikrofonu kötü o yüzden güzel bir mikrofon almaya karar verdim.
oyun oynamamı etkilemesin yeter , sadece Discord'da kullanılacak.
500tlden daha az olursa güzel olur, tüm paramı vermek istemem.

UP?
hocam merhaba. şiddetle bu ürünü tavsiye ediyorum;

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Halit Efe Kaplan
hocam merhaba. şiddetle bu ürünü tavsiye ediyorum;
Hocam bunda çok cızırtı var

Hocam boya M1 pro alın hem çok iyi hem 500 liradan daha ucuz ve yaka mikrofonu olduğu için ses güzel gider

CurosK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Semih Curoğlu
Hocam bunda çok cızırtı var
hocam şöyle, phantom power kullanmadığınızda cızırtı ve ses kısık olur. ama bu setteki phantom power bunları önlüyor mikrofonu besliyor. ben kullanıyorum mikrofonla aramda bir karış mesafe olmasına rağmen sanki dibimdeymiş gibi tertemiz bir ses iletiyor karşı tarafa.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Halit Efe Kaplan

hocam şöyle, phantom power kullanmadığınızda cızırtı ve ses kısık olur. ama bu setteki phantom power bunları önlüyor mikrofonu besliyor. ben kullanıyorum mikrofonla aramda bir karış mesafe olmasına rağmen sanki dibimdeymiş gibi tertemiz bir ses iletiyor karşı tarafa.
Ama arkadaş tum parayı vermek istemiyor ve siz 84 lira daha fazla mikrofon attiniz (tabi cok para değil ama arkadaş tüm parayı kullanmak istemiyor ve bana göre boya daha güzel ses veriyor)

CurosK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Semih Curoğlu

Ama arkadaş tum parayı vermek istemiyor ve siz 84 lira daha fazla mikrofon attiniz (tabi cok para değil ama arkadaş tüm parayı kullanmak istemiyor ve bana göre boya daha güzel ses veriyor)
sonuçta bir kere alacak ve almışken iyisini almasında fayda var. ben bu mikrofondan başkasını tavsiye etmem açıkçası. bilgisayarda yaka mikrofonu ne kadar mantıklı bilemem :) üstelik 525 lira hocam sepetteki indirimi gözden kaçırdınız sanırım

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Halit Efe Kaplan
sonuçta bir kere alacak ve almışken iyisini almasında fayda var. ben bu mikrofondan başkasını tavsiye etmem açıkçası. bilgisayarda yaka mikrofonu ne kadar mantıklı bilemem :)
Benim profesyonel bir yayıncı tanıdık var normal boya M1 kullanıyor pro bile değil ve ses efsane ve benim onerdigimde çok iyi yaka mikrofon diye çok kucumsuyorsunuz

CurosK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Semih Curoğlu
Benim profesyonel bir yayıncı tanıdık var normal boya M1 kullanıyor pro bile değil ve ses efsane ve benim onerdigimde çok iyi yaka mikrofon diye çok kucumsuyorsunuz
bilgisayarda yaka mikrofonu bana mantıklı gelmedi tabii herkesin bakış açısı farklı

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Halit Efe Kaplan
bilgisayarda yaka mikrofonu bana mantıklı gelmedi tabii herkesin bakış açısı farklı
Kullanılır hocam ztn eskiden çoğu YouTuber yaka mikrofon kullanıyordu hatta şuan hala çoğu kullaniyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,470
Üyeler
141,584
Son üye
Jormungandr
Top Bottom