Neler Yeni

Öneri max 6 dolara oyun önerisi

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Arkadaşlar max 6 dolara oyun önerisi lazım tek şartım steamden olması aklınızda güzel bi oyun varsa bekliyorum önerilerinizi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben dyıng lıgth 1 i buldum ama pek aklıma yatmadı 2 sini almadan 1 ini almak

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
sefa mert
Arkadaşlar max 6 dolara oyun önerisi lazım tek şartım steamden olması aklınızda güzel bi oyun varsa bekliyorum önerilerinizi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben dyıng lıgth 1 i buldum ama pek aklıma yatmadı 2 sini almadan 1 ini almak
eğer hem uzaya meraklıysan hemde star citizen denemek isteyipte fiyatından dolayı vazgeçtiysen steamde şuan 3.14 dolara elite dangerous oyununa bakmanı öneririm

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Ömer
Steam
1316142768
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer hem uzaya meraklıysan hemde star citizen denemek isteyipte fiyatından dolayı vazgeçtiysen steamde şuan 3.14 dolara elite dangerous oyununa bakmanı öneririm
olayı ne adaş kısaca

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
sefa mert
olayı ne adaş kısaca
uzayda uzay geminle dolaşıp görevler yapabiliyorsun gerçek oyuncular veya botlara karşı savaşabiliyorsun nasanın ayda kullandığı ay arabası gibi araç ile gezegenlere inip madencilik yapabiliyorsun veya satürn gibi halkaları olan gezegenlerin halkalarındaki taşları patlatıp madencilik yapabiliyorsun çok geniş bir oyun nötron yıldızları normal yıldızlar kara delikler ve hatta uzaylı gemileri vs de var burada sadece bunları anlatabilirim başka detaylarını anlatamam videosunu izlemen lazım

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Ömer
Steam
1316142768
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uzayda uzay geminle dolaşıp görevler yapabiliyorsun gerçek oyuncular veya botlara karşı savaşabiliyorsun nasanın ayda kullandığı ay arabası gibi araç ile gezegenlere inip madencilik yapabiliyorsun veya satürn gibi halkaları olan gezegenlerin halkalarındaki taşları patlatıp madencilik yapabiliyorsun çok geniş bir oyun nötron yıldızları normal yıldızlar kara delikler ve hatta uzaylı gemileri vs de var burada sadece bunları anlatabilirim başka detaylarını anlatamam videosunu izlemen lazım
tamamdır attım sepete bebeğim

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
sefa mert
mesela bir uzaylı gemisi örneği (bu uzaylılar gemini durdurup gemini tarayıp eğer kendilerince değerli birşeyler varsa gemini patlatıp eşyalarını çalıyorlar)

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Ömer
Steam
1316142768
mesela bir uzaylı gemisi örneği (bu uzaylılar gemini durdurup gemini tarayıp eğer kendilerince değerli birşeyler varsa gemini patlatıp eşyalarını çalıyorlar)
uzaylılar bağcılardan gelme suri heralde koruyabiliyoz dimi arabayı

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,510
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
sefa mert
uzaylılar bağcılardan gelme suri heralde koruyabiliyoz dimi arabayı
bildiğim kadarıyla malesef hayır hatta videoyu tam izlediysen gemi tamamen kapanıyor uzaylı gemini tarayana kadar açamıyorsun videodakindede aynısı oldu gemi kapalı başka bir gerçek oyuncuda videoyu çekene ateş ediyordu :D

Top Bottom