Neler Yeni

Öneri max 6 dolara oyun önerisi

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Ömer
Steam
1316142768
olayı nedir adaş kısaca
Mesaj otomatik birleştirildi:

bildiğim kadarıyla malesef hayır hatta videoyu tam izlediysen gemi tamamen kapanıyor uzaylı gemini tarayana kadar açamıyorsun videodakindede aynısı oldu gemi kapalı başka bir gerçek oyuncuda videoyu çekene ateş ediyordu :D
he düşmanımın düşmanı dostumdur mantığı

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,283
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
olayı nedir adaş kısaca

he düşmanımın düşmanı dostumdur mantığı
Witcher'ın uzay versiyonu gibi düşünebilirsin. Hikayeli odaklı, uzayda geçen, çeşit çeşit uzaylı ırkları olan, diyalogları seçerek azar azar da olsa hikayeye yön verdiğin sinematik bilim kurgu RPG.

sinan1261

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Sinan Sipahioğlu
Hocam anomali oyundaki canavarlar diyebiliriz yani . Yakın dövüşçüler var uzakçılar var onlarla savaşıyorsun boss geliyor onla savaşıyorsun . Yanlış bilmiyorsam 6 saatlik oynama süresi var alıp bir günde bitirebilecek seviyde güzel bir oyun bence.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
sefa mert
Witcher'ın uzay versiyonu gibi düşünebilirsin. Hikayeli odaklı, uzayda geçen, çeşit çeşit uzaylı ırkları olan, diyalogları seçerek azar azar da olsa hikayeye yön verdiğin sinematik bilim kurgu RPG.
dayı elite dangerous öyle bir oyunmuymuş benim niye haberim yok :D (ben elite dangerous odyssey oynamadım belki orada vardır)

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,283
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
aga sizce mass efectmi elite dangerousmu
Senin tarzına bağlı. Elite dangerous hiç oynamadım ama witcher'ın tarzını seviyorsan mass effect'e şans verebilirsin. İçinde 3 tane oyun var 80 saat üstü oynatır.

Mass Effect gamepass'te ea play ile geliyordu gamepass'in varsa oradan da oynayabilirsin.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Senin tarzına bağlı. Elite dangerous hiç oynamadım ama witcher'ın tarzını seviyorsan mass effect'e şans verebilirsin. İçinde 3 tane oyun var 80 saat üstü oynatır.

Mass Effect gamepass'te ea play ile geliyordu gamepass'in varsa oradan da oynayabilirsin.
he game pasım var ozaman diğer oyunu almam daha mantıklı olur sanırım iyi oldu bunu eklediğin tatlım

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,208
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
resident evil7

Top Bottom