Neler Yeni

max 60k Oyuncu Laptop Onerısı

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Evde masaüstü var. Ayrı olarak laptop ıstıyorum. Tamamıyle oyun ve yazılım ıcın. Okul ıcın laptop lazım oluyor. Sizce hangi modeli alabilirim?
Bu laptobu gordum. rtx 4080 ama ıslemcı vs ıslerını bılmıyorum tam. Hepsıburada dan olacak. Farklı sıteden alamam. Hepsıburada dısında daha uygun olabılır ama taksıtle alacagım ıcın bana daha uygun gelecek. Cok saglam bırsey olsun ıstıyorum. 5-6 sene her oyunda bana tam performans versın ve kronık sorunları olmasın.

eren28tr

80+ Platinum
Evde masaüstü var. Ayrı olarak laptop ıstıyorum. Tamamıyle oyun ve yazılım ıcın. Okul ıcın laptop lazım oluyor. Sizce hangi modeli alabilirim?
Bu laptobu gordum. rtx 4080 ama ıslemcı vs ıslerını bılmıyorum tam. Hepsıburada dan olacak. Farklı sıteden alamam. Hepsıburada dısında daha uygun olabılır ama taksıtle alacagım ıcın bana daha uygun gelecek. Cok saglam bırsey olsun ıstıyorum. 5-6 sene her oyunda bana tam performans versın ve kronık sorunları olmasın.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benım attıgım laptopla aynı degıl mı? :D Ben mı yanlıs bakıyorum

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Daha ucuz ama burda.
pttavm de satıldıgı ıcın ucuz. Pttavm den degıl 65k lık laptop bedavaya olsa almam. cok kotu bır yer. Bır keresınde yanlıs urun geldı dıye nerdeyse benı sucluyolardı. Hepsiburada dan alacagım ne alırsam.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Orasıyla da cok sorun yasadım. Ve taksıt avatajı hepsıde daha uygun oluyor yapı kredı kartımla. o yuzden orayı tercıh edıyorum. nakıt almıcam. Hepsiburada dısında bır onerı bana uygun degıl belırttıgım gıbı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yapı kredı hepsıburada ıcın kartım var ve 9 ay vadesız taksıt yapabılıyorum. o yzuden hepsıden tercıh edıyorum. ve zaten aynı pc 500-600tl daha fazla. burada da 6 ay taksıt ımkanı var ama 9 ay daha mantıklı bana

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan

Onurss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Onur

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Bu önceki atılan laptop nasıl 32gb yaparım? Diğeri daha hoşuma gitti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu laptop icin 2k monıtor baglasam evde ıyı olur mu yoksa kendı monıtoruyle oynamak yeterlı olur mu? Aslında aklımda kasa gibi kullanmak ama yanımda da tasımak okul vs ıcın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,845
Üyeler
156,687
Son üye
lama
Top Bottom