Neler Yeni

max 700 tl kulaklık öneri

Kyrash

80+
Rampage Rm-k92 X-stack
Gamepower Voldon
Rampage Rm-k50 Select
Rampage RM-K19 Raging Plus
Gamepower Medusa

kulaklık alacağım hoşuma gidenleri yazdım bunların arasından hangisini alayım yada bu fiyat aralığında önerdiğiniz var mı

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Rampage Rm-k92 X-stack
Gamepower Voldon
Rampage Rm-k50 Select
Gamepower Medusa

kulaklık alacağım hoşuma gidenleri yazdım bunların arasından hangisini alayım yada bu fiyat aralığında önerdiğiniz var mı

Reindi

80+ Silver
Rampage Rm-k92 X-stack
Gamepower Voldon
Rampage Rm-k50 Select
Gamepower Medusa

rampagenin şimdiki çoğu kulaklıgından uzak dur eskiden olsa drop plus falan önerirdik oda pahalı şimdi

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
ne öneririsin peki max 700
Yukarıda attığımın yorumlarına bak hocam 7.1 olmaması ve USB bağlantılı olmaması pek bir şeyi değiştirmiyor.
Düşük bütçe kulaklıklarda zaten sanal 7.1 var ve olup olmaması arasında pek bir fark yok hissetmiyorsun bile.

Şu iki linkten yorumları okumanı öneririm.

Reindi

80+ Silver
yok takıntım da kulaklık güzel gerçekten ama mikrofonu çok büyük geldi yani bana
bende drop plus var benimkide çok büyük süngerli geldiği için öyle duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukarıda attığımın yorumlarına bak hocam 7.1 olmaması ve USB bağlantılı olmaması pek bir şeyi değiştirmiyor.
Düşük bütçe kulaklıklarda zaten sanal 7.1 var ve olup olmaması arasında pek bir fark yok hissetmiyorsun bile.

Şu iki linkten yorumları okumanı öneririm.
gamegarajın yorumlarıda ayrı komik adam çok güzel alınır demiş 1 yıldız vermiş

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
gamegarajın yorumlarıda ayrı komik adam çok güzel alınır demiş 1 yıldız vermiş
Onlar çok sevdiğim canına yandığım vatandaşlarımızın zeka kalitesi. Bende çok rastlıyorum adam öve öve bitirememiş ama 1 yıldız veriyor ürünün puanını düşürüyor.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
kullanırken rahatsız etmez dimi çünkü gerçekten büyük duruyor yani
Ben de bu tarz büyük mikrofonlu kulaklıklar kullanmayı sevmiyordum. Genelde kullanırken sol aşağıya doğru ittiriyorum. Mümkün mertebe görüş açımdan çıkarmak için çünkü direk gözüme batıyor. Sol aşağıya doğru kullanınca benim kulaklığım sesi alıyor (Razer Blackshark V2 X) Bu kulaklık da alır diye düşünüyorum. Kendine göre ayarlarsın.

Kyrash

80+
Ben de bu tarz büyük mikrofonlu kulaklıklar kullanmayı sevmiyordum. Genelde kullanırken sol aşağıya doğru ittiriyorum. Mümkün mertebe görüş açımdan çıkarmak için çünkü direk gözüme batıyor. Sol aşağıya doğru kullanınca benim kulaklığım sesi alıyor (Razer Blackshark V2 X) Bu kulaklık da alır diye düşünüyorum. Kendine göre ayarlarsın.
yok be zaten onu gözünün önüne getirmeyeceksin ya ağzının önüne getir biraz yeterli
tamam teşekkürler deneyeceğim

Top Bottom