Neler Yeni

Maxipuan nasıl kullanılır?

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Çelik
Yemeksepetinde geçiyormuş sanırım ama bu nasıl oluyor yani kullanmak için bir şey mi yapmak lazım maxipuan kullan diye bir bölüm yok çünkü.

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Tahir Öztürk
Yemeksepetinde geçiyormuş sanırım ama bu nasıl oluyor yani kullanmak için bir şey mi yapmak lazım maxipuan kullan diye bir bölüm yok çünkü.
Ödeme kısmında kart numarasını girince maximum puanı harca vs. Gibi bir tikleme yeri çıkıyor

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ödeme kısmında kart numarasını girince maximum puanı harca vs. Gibi bir tikleme yeri çıkıyor
Amazon ve yemeksepetinde kartı eklwdim öyle bir yer çıkmadı ödeme adiminda da goremedim

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Tahir Öztürk
Amazon ve yemeksepetinde kartı eklwdim öyle bir yer çıkmadı ödeme adiminda da goremedim
Maximum kart kullanıyordum önceden ödeme kısmında çıkıyordu şuan axes kullanıyorum o yüzden kontrol edemem ama ödeme kısmında çıkması gerek maximum puanınızın olduğuna emin misiniz

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Çelik
Maximum kart kullanıyordum önceden ödeme kısmında çıkıyordu şuan axes kullanıyorum o yüzden kontrol edemem ama ödeme kısmında çıkması gerek maximum puanınızın olduğuna emin misiniz
Maximum uygulamasında var ama yemeksepetinde karti ekliyorum ödeme sayfasında da siparişi onayla var onun disinda sayfada puanlarla ilgili birsey yok

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Çıkmıyor. Önceden Hepsiburada da kullanabiliyordun şimdi kullanılmıyor. Pazarama veya Migrosta kullanmayı dene. Migros yemek olabilir.

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Çelik
Çıkmıyor. Önceden Hepsiburada da kullanabiliyordun şimdi kullanılmıyor. Pazarama veya Migrosta kullanmayı dene. Migros yemek olabilir.
Bu maxipuanlar ne halta yarıyor ulan zaten üç beş puan veriyor bir de kullandirtmiyorlar. Neyse denerim.

Top Bottom