Neler Yeni

Mbr ile boot edilmiş sistemde gpt ile bootlu ssd kullanabilir miyim?

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Mustafa
Merhaba sorum çok basit 2 adet sistemim var biri güncel ssd ye sahip bir GPT sistem içinde W10 yüklü diğeri ise eski hdden yine W10 MBR formatında boot edilmiş ( formatlanmış ) sistem. O eski sistemde ssdmi depolama birimi olarak kullanabilir miyim? (Windowsu yine hdden açacağım ssdden sadece oyun oynayacağım bir de Steam Epic Games gibi yerlerden kurduğum oyunlara direkt girebilir miyim? Bildiğim kadarıyla GPT desteklemeyen sistem o formattaki disk takılınca boot etmiyor illaki Mbr alıyor. Bir şey daha var anakartım H55 (ilk nesil Intel anakart :D) ama m2 destekliyor T ile başlayıp X ile biten bayıldığımız o firma onda M2 girişi var M2 mi takıp kumar oynamalı mıyım? Yoksa zarar verme ihtimali %0 mı? (Lütfen niye aldınız gibi toplara girmeyelim marka iyi de olsa kötü de olsa beni çok bağlamaz gündelik işimi 2-3 haftadır görüyor Dying Light Valo ve ATS oynatıyor 650 liraya aldım sıfır olarak internette Gt710lu sistemleri 10-12 bin liraya vermesi etik olmasa da Youtubedan video açacak sistemi toplayacak anakartı 650ye falan zor buluyoruz işimi görüyor demek istediğim başına kötü bir olay gelen varsa söylesin yoksa ben de bayılmıyorum gönlüm ne Asuslar ne Asrocklar ister ama elde bu vardı firmayı sizin kadar ben de sevmiyorum.
Bir de mobilde olduğum için bölüm yanlış ise kusura bakmayın lütfen gerçekten 3 kez sayfaya baştan aşağı baktım teknik destek tarzı bir bölüm göremedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,984
Üyeler
140,741
Son üye
naytline
Top Bottom