Neler Yeni

MD III Geliyor tek mi geliyor yoksa yanında başka sistemde mi var ?

EmraHŞ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emrah
Arkadaşlar herkese selam. Acaba DONANIM ARŞİVİ MD III ile forum rütbelilerine çıkacak olan pc aynı pc mi yoksa 2 farklı pc mi çıkacak. her şey hazır Abdullah abi de hazırsa inşallah sonunda pc alıcam.

TEŞEKKÜRLER

equinoxx

80+ Bronze
Arkadaşlar herkese selam. Acaba DONANIM ARŞİVİ MD III ile forum rütbelilerine çıkacak olan pc aynı pc mi yoksa 2 farklı pc mi çıkacak. her şey hazır Abdullah abi de hazırsa inşallah sonunda pc alıcam.

TEŞEKKÜRLER
2 ayrı sistem gelecek. Biri MD3 diğeri rütbelilere özel.

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1

TEŞEKKÜRLER
Ayrı sistem olacak.

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Berke S
İki tane yakın zamanda sistem çıkıcak sanırım ama md dediğiniz hangisi bilemiyorum açıkçası

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Alperen Kendirli
Biz de sonuçta donanım arşivi foruma 01.06.2020 den beri uyeyiz takip ediyoruz mesaj atmiyoruz diye kıdem gelmiyorsa haksızlık bu

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Biz de sonuçta donanım arşivi foruma 01.06.2020 den beri uyeyiz takip ediyoruz mesaj atmiyoruz diye kıdem gelmiyorsa haksızlık bu
Foruma katkın yazdığın tarihten itibaren sadece üye sayısını +1 arttırmaksa bence hiçte haksızlık değil. Foruma başka ne tür yardımın dokundu? Kimin sorununu çözdün? Üyelere özel sistem storysi görününce herkes ortaya çıktı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Alperen Kendirli
Foruma katkın yazdığın tarihten itibaren sadece üye sayısını +1 arttırmaksa bence hiçte haksızlık değil. Foruma başka ne tür yardımın dokundu? Kimin sorununu çözdün? Üyelere özel sistem storysi görününce herkes ortaya çıktı.
Takip ettiğim gerçeğini değiştirmiyor ama her konunun altına rasgele mesaj yazınca da reaksiyon kıdem şu bu gelişebilir

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Takip ettiğim gerçeğini değiştirmiyor ama her konunun altına rasgele mesaj yazınca da reaksiyon kıdem şu bu gelişebilir
Rastgele mesaj demiyorum. 1 senedir üyesin 2 mesajın var. Sence foruma katkı sağlamış oluyor musun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Alperen Kendirli
O zaman uzaktan takip et dostum, kıdemli değilsin.
Takip ediyoruz abi zaten kıdemli değiliz onu da biliyoruz 5 yıldır YouTube ve Facebook'tan takipcinim gruba da üyeliğim 2016 sonunda başladı kidemlilere sistem çıkarman çok güzel işlerini görmesi güzel olur ama attığın yorum bence otekilestirip dışlamak olmuş gene de teşekkür ederim

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,564
İsim
Mertcan Uysal
O zaman uzaktan takip et dostum, kıdemli değilsin.
Abi 18 yaşıma bastığım günün ertesi gününden beri harıl harıl çalışıyorum kendimi tabiri caizse patronumu zengin etmek için harcıyorum şu sistemi param olunca çıkar nolursun ya

Top Bottom