Neler Yeni

🔥İndirim Mediamarkt'ta Seçili Televizyonlarda Geceye Özel İndirimler!

GirayHan

80+ Gold
Mediamarkt Kampanya yaptıkça paylaşmaktayım kaçıranlar tekrar göz atabilir. Bir çok TV iyi indirimde şu an. Kampanya sabah 07:30'a kadar geçerlidir.

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

GirayHan

80+ Gold
Müsteri hizmetlerine işin düşmedi hiç anlasılan.0 hizmet 0 bilgileri var
Ben haklarımı mahkeme yolu ile almayı tercih ediyorum müşteri temsilcilerine 1 kere kayıt açar beklerim gerisi onların bileceği iş :D

Özetle, Müşteri olarak ağlamam sağda solda. Ağlatırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak bir kere tv aldım beğenmedim kutuladım kargoladım paramı 1 hafta içinde sorgusuz sualsiz yatırdılar. bende tam aksine öneriyorum.

rejisor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ünal can
Ben haklarımı mahkeme yolu ile almayı tercih ediyorum müşteri temsilcilerine 1 kere kayıt açar beklerim gerisi onların bileceği iş :D

Özetle, Müşteri olarak ağlamam sağda solda. Ağlatırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak bir kere tv aldım beğenmedim kutuladım kargoladım paramı 1 hafta içinde sorgusuz sualsiz yatırdılar. bende tam aksine öneriyorum.
Tv aldım servis geldi kurmaya kırık çıktı iade kabul edilmedi tutanak istendi ama kutusunda hiç sorun yoktu. Mahkemeye verin dediler mahkemeliyiz ve bilir kişi kesinlikle taşımadan kırılmamış raporu tuttu raporu gönderdim mahkeme sonucu lazım dendi anlayacağınız 2 sene oldu mahkeme bir ton para harcadım sonuç sıfır.

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mert Uysal
Ben mediamarktan memnun kaldim aldigim ses sistemi bir yil sonra bozuldu bana urunun eski uretimi bitti diyip ust modeliyle degisim yaptilar o gun bugundur bir tik fazla olsun mediamarktan olsun diye aliyorum hic sorun yasamadim

GirayHan

80+ Gold
Tv aldım servis geldi kurmaya kırık çıktı iade kabul edilmedi tutanak istendi ama kutusunda hiç sorun yoktu. Mahkemeye verin dediler mahkemeliyiz ve bilir kişi kesinlikle taşımadan kırılmamış raporu tuttu raporu gönderdim mahkeme sonucu lazım dendi anlayacağınız 2 sene oldu mahkeme bir ton para harcadım sonuç sıfır.
1724958241848.png

senin nasıl 2 sene sürdü ? ek olarak hakem heyeti masraflarını devlet karşılıyor ?

Swanzy01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet tan
bilinen marka mouse aldım , aynı gün eve gittim, mouse çalışmıyor, ertesi gün götürüp iade istiyorum dedim, iade için servise gitmesi gerekli,servis raporu cart curt dediler ( parça değişimi yapıp elime verecekler) soğudum bir kere istemiyorum o markanın mausunu, faturanın arkasına da yazmışlar kutusu açılan ürünün iadesi olmaz diye . Sonuç olarak 10 yıl oldu o gün bugün internetten alırım herşeyi

GirayHan

80+ Gold
Hakem heyeti değil mahkemeliğiz fatura firma adına kesilmişti iş yerine alınmıştı o yüzden hakem heyetine gidemiyorsunuz
Baştan öyle desene. fatura şirket adına ise mahkeme durumu olur.

Senin durum extra bir konu biz tüketiciyiz. o yüzden öyle yada böyle haklı çıkıyoruz mahkemede.

Swanzy01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet tan
Tanıdığınız varsa size iade değişim her türlü yardımcı olur , yoksa uğraşmayın başınıza gelince diliniz yanar.

GirayHan

80+ Gold
bilinen marka mouse aldım , aynı gün eve gittim, mouse çalışmıyor, ertesi gün götürüp iade istiyorum dedim, iade için servise gitmesi gerekli,servis raporu cart curt dediler ( parça değişimi yapıp elime verecekler) soğudum bir kere istemiyorum o markanın mausunu, faturanın arkasına da yazmışlar kutusu açılan ürünün iadesi olmaz diye . Sonuç olarak 10 yıl oldu o gün bugün internetten alırım herşeyi
bak tam 26 gündür amazondan emsal mouse bekliyorum. buna ne diyeceksin :D amazon dersin demi. elimde 30 gün geçerli değişim iade formu var ama amazon hala laylaylom. 30 günün sonunda amazonla mahkemelik olacağız.

1724960039384.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,733
Üyeler
153,933
Son üye
warwin
Top Bottom