Neler Yeni

Mehmet can seyhan iş garantili yazılım kursu güvenilir midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusuf Bingül
Merhabalar css java script gibi yazılım kurslarına bakarken udemig adı altında iş garantili yazılım kursu veren reklamlar gördüm. Biraz araştırdım detaylı olarak pek bir şey bulamadım. Ortalama 1500-2700 dolar fiyatları var ve iş garantisi olduğunu söylüyorlar. Buradan hiç yazılım kursu alan veya bir sorun yaşayan birileri var mıdır? Kursların içeriği hakkında bilgi almak için mail attım gayet detaylıca anlatıp ilgilendiler. Ama hiç kötü yorum tarzında bir şey olmaması biraz şüphelendiriyor.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
306
İsim
yunusemre
Merhabalar css java script gibi yazılım kurslarına bakarken udemig adı altında iş garantili yazılım kursu veren reklamlar gördüm. Biraz araştırdım detaylı olarak pek bir şey bulamadım. Ortalama 1500-2700 dolar fiyatları var ve iş garantisi olduğunu söylüyorlar. Buradan hiç yazılım kursu alan veya bir sorun yaşayan birileri var mıdır? Kursların içeriği hakkında bilgi almak için mail attım gayet detaylıca anlatıp ilgilendiler. Ama hiç kötü yorum tarzında bir şey olmaması biraz şüphelendiriyor.
bahsettıgın olay aynen suna tasfir e kıtabımı al oku e tıcaretcısın bırde ıs garantılı ne guzelmıs vay bee yok hocam gram para verme

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Nedox Bey
ben bu tarz bir kursa gittim ama udemyde degil zoom uzerinden aldim kursu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kursta herkese yorum attiriyorlar

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
icardi
iş garantili kurs diye bi şey yok. elemanı da x te çok gördüm. salla gitsin. internet bedava kaynak dolu

Top Bottom