Neler Yeni

Mekanik Klavye öneriri misiniz

Squex

80+ Silver
Yani cogu yere baktım yorumlara filan şikayet görmedim sadece yay sesi geliyormuş oda az kişide cıkmış

bruhmettin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
ard
Red switch istiyorum demişsin ama Blue switch ürünü soruyorsun?

İyi ürün alınabilir. Ama blue Switch.
hepsiburadadan baktıgımda özelliklerine switch yazmıyordu bilmiyordum ondan sordum teşekkür ederim hatırlattıgın için

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Reddragon K552-2 veya Reddragon K565R-1

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Adnan
Yani cogu yere baktım yorumlara filan şikayet görmedim sadece yay sesi geliyormuş oda az kişide cıkmış
nasıl görmediniz neyse pcb kartı ucuza kaçılmış bu yüzden tuşu algılamama veya çabuk bozulma gibi sorunlar var switchleride çakma tasarım olarak ve malzeme kalitesi olarak gideri varda asıl olay pcb ve switch

bruhmettin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
ard
hocam peki bu klavye hakkında bilginiz var mı neden bu kadar uygun bilek desteği felan da var sizce reddragon mu bu mu f/p olarak değerlendirirsek https://www.trendyol.com/rampage/kb...-32884509?boutiqueId=558774&merchantId=324414

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Klavye önerebilir misiniz hepsiburada dan olursa iyi olur (50 tllik kupon var) bütçe 350 civarı (max 400) redswitch tercihimdir
Redragon Dark Avenger
Rampage Pulsar
gamenote hv-kb432l

MeereeY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ömer Efe Yalçın
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, yazılım
Sorunlu klavye 2 arkadaşım kullanıyor ikisinde de sorun var , ucuz switchlerin çoğunda yay sesi vardır. Fanboyluk yapmayın

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum

Sensei123

80+ Bronze
küçük ariyorsan gamepower warlock red switch
Alınmaz çok kötü bir klavye.Kronik sorunları var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye önerebilir misiniz hepsiburada dan olursa iyi olur (50 tllik kupon var) bütçe 350 civarı (max 400) redswitch tercihimdir
Gayet güzel klavye,Jixian switch vardı sanırsam fiyatına göre normal bir switch. https://www.trendyol.com/rampage/rm...witch-gaming-oyuncu-mekanik-klavye-p-60217680

hocam peki bu klavye hakkında bilginiz var mı neden bu kadar uygun bilek desteği felan da var sizce reddragon mu bu mu f/p olarak değerlendirirsek https://www.trendyol.com/rampage/kb...-32884509?boutiqueId=558774&merchantId=324414
Güzel fakat rampage pulsar varken alınmaz

sorunlu klavye
Sorunlu bir klavye değil fakat her outemu,content,jixian switchli klavyede olan çınlama sesi
var.

ben hyperx alloy core aldım membran önceden red switch kullandım aynı sesi veriyor hissi daha güzel eğer illaki onu istiyosan arkadaşların attıklarıda güzel
Aynen fazla bütçesi yoksa kaliteli bir membran klavyede alabilir.Mantıklı bir yol olacaktır.

Son düzenleme:

bruhmettin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
ard
Redragon tabii ki, bu tırt.
hocam peki gamepower calypso hakkında bilginiz var mı inatla redragon dışı klavye söylememin sebebi bu klavyelerde bilek desteği numpad felan da var daha işime yararda

Eluu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Rog strix 2080
Gamepower saber rgb

Top Bottom