Neler Yeni

Çözüldü✓ Mekanik klavye önerisi Bütçe en fazla 2.000tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Onur Şerif Selim
Ben 2250 liraya satıyom sıfır.
Bak referans olması için atıyorum 3 gün sonra elimde olacak ürünler. Dilersen satıcı profilime bakabilirsin geçmiş yorumlara. Kaydet ilana koyunca bilgin olur veya özelden numaranı bırak.
Eğer 820pro modelini satıyorsan beklemedeyim haberin olsun (ekranlı olan). Tabi gift switch olanı flying fish switch olanı değil. fish switch in sesini sevmedim.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,144
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar kuzenimle ben klavye arıyoruz ikimizin bütçesi de en fazla 2k. İkimiz de red switch ve benzeri switchler istiyoruz ayrıca tactical değil linear tercih ederiz. Ben kendi klavyemde multimedya özellikleri olsun isterim.
Benim gözüme şu çarptı https://www.rampage.com.tr/tr/urun/...h-aluminyum-kaplama-multimedia-mekanik-klavye bir kişi multimedya özelliklerinin oyunlarda çalışmadığını söyledi acaba bileniniz var mı ?
Ayrıca bu tarz https://www.amazon.com.tr/James-Don...9&psc=1&mcid=e2294b253545334a8b23fd94efbb225d türkçe harflerin de bulunduğu klavyeler biliyorsanız atın lütfen. Şimdiden teşekkürler.
tam boyut arıyorsan ajazz ak992

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Muhammed emin efe
Eğer 820pro modelini satıyorsan beklemedeyim haberin olsun (ekranlı olan). Tabi gift switch olanı flying fish switch olanı değil. fish switch in sesini sevmedim.
Gift switch hocam. Yarın elimde olacak. Elden de alabilirsiniz param güvende ile de.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Muhammed emin efe
Merhaba hocam ilanı şimdi gördüm acaba siyah-gri rengi var mı elinde ya da getirtebilir misin ?
Şu: https://www.amazon.com.tr/dp/B0CQPYWTW4/ref=twister_B0CSDY9MJ4?_encoding=UTF8&th=1
Kanka valla gelmeden bitti ama beyazı var şu an istersen onu verebilirim. Eğer keycaplerini sevmediğin için siyah istiyorsan bende beyaz pudding de var onu satın alabilirsin üstünde takılı olanı da satarsın. Gelecek ama 15 gün falan sürer sanırım şu an gümrük çok yoğun anca o zamana elimde olur yüklü ürün olduğu için hemen çıkmıyor. Bu arada attığın linkte ki flying fish switch muhtemelen bilerek hangi switch olduğunu yazmamışlar. Gift switch dsha pahalı aynı sayfada kontrol edebilirsin. Bende ki beyaz gift switch. Flying fish sevilmedigi için almıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Onur Şerif Selim
Kanka valla gelmeden bitti ama beyazı var şu an istersen onu verebilirim. Eğer keycaplerini sevmediğin için siyah istiyorsan bende beyaz pudding de var onu satın alabilirsin üstünde takılı olanı da satarsın. Gelecek ama 15 gün falan sürer sanırım şu an gümrük çok yoğun anca o zamana elimde olur yüklü ürün olduğu için hemen çıkmıyor. Bu arada attığın linkte ki flying fish switch muhtemelen bilerek hangi switch olduğunu yazmamışlar. Gift switch dsha pahalı aynı sayfada kontrol edebilirsin. Bende ki beyaz gift switch. Flying fish sevilmedigi için almıyorum.
Hocam 820pro modelinin siyah-gri modelinden bir adet bana sakla lütfen acelem yok zaten beklerim. Fiyat arttırma yeter :D (gift switch tabii ki)

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Muhammed emin efe
Hocam 820pro modelinin siyah-gri modelinden bir adet bana sakla lütfen acelem yok zaten beklerim. Fiyat arttırma yeter :D (gift switch tabii ki)
Tamamdır kankam bende gümrüğü bekliyorum yoksa hiç beklemeden vergilerini ödeyip alacağım ürünleri. Fiyat sana ne söz verdiysem o. 15-20 gün arası sürer ama onu söyliyim. Dilersen özelden bırak numaranı kaydedeyim. Çünkü gelmeden bitebiliyor.

Top Bottom