Neler Yeni

Mekanik Klavye Önerisi

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Merhabalar günde 5 6 saat kod yazan 2 3 saat oyun oynayan birisiyim. Yazılım için mekanik klavye arıyorum bütçe 300 400 civarı iyi bir şey varsa 500 de olur.(Rgb olursa çok iyi olur)
Açıkçası çok fazla switch'lerden anlamıyorum. Tek bildiğim blue çok sesli red blue'ya göre daha az sesli. Sizce hangi switch hangi klavye tercih etmeliyim(Bana göre red kısıtlı bilgim dahilinde blue baş ağrıtıyormuş).Çok fazla sesli olmasın ama sessiz de olmasın.(itopya'da güzel indirimler var gibi başka sitelerde var mı bilmiyorum araştırmaya devam.). Bir de başlığa yazılımcı için mekanik klavye önerisi mi yazmalıydım ?
500 e kadar çikıyorsan 50 civari daha çık daha kaliteli ürünler al Itopyada indirim var Collermaster Ck530 var onu al.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
İbrahim Talha DEMİR

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
@Re Flex @Jnwander hocam gönderdiklerinize baktım da numpad yok. Olan önerebilir misiniz. Bir de cherry mx red switch felan var 600 TL bandında onlar ile bu fiyattaki red switchlerin arasındaki fark nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet onda kararlıyımç Blue almam yine de uyarı için saol. Red düşünüyorum şuan
İlla numpadli istiyorsanız bu alınabilir.
Türkiye'de bu fiyattaki mekanik klavyeler genelde outemu switch kullanıyor ama yurtdışındaki diğer arkadaşların attığı klavyede(mk61) gateron switch kullanılıyor.Cherry Mx switch ise en iyi switch markasıdır bana göre.Sırasıyla kaliteleri Cherry MX > Gateron > Outemu.
Bütçen varsa kesinlikle bunu öneririm,Cherry mx switchlere sahip.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@Re Flex @Jnwander hocam gönderdiklerinize baktım da numpad yok. Olan önerebilir misiniz. Bir de cherry mx red switch felan var 600 TL bandında onlar ile bu fiyattaki red switchlerin arasındaki fark nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet onda kararlıyımç Blue almam yine de uyarı için saol. Red düşünüyorum şuan
Evet red almanız çok daha iyi olacaktır, bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır zaten

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,943
İsim
İbrahim Talha DEMİR
İlla numpadli istiyorsanız bu alınabilir.
Türkiye'de bu fiyattaki mekanik klavyeler genelde outemu switch kullanıyor ama yurtdışındaki diğer arkadaşların attığı klavyede(mk61) gateron switch kullanılıyor.Cherry Mx switch ise en iyi switch markasıdır bana göre.Sırasıyla kaliteleri Cherry MX > Gateron > Outemu.
Bütçen varsa kesinlikle bunu öneririm,Cherry mx switchlere sahip.
Bir de bilek desteği koysalar tadından yenmezmiş.

Top Bottom