Neler Yeni

Mekanik Klavye Tavsiyesi

pancake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yavuz
Bütçe
1800
Merhaba,
Arkadaşlar klavye arayışım bulunuyor mevcut klavyemde bazen tuşlar algılamıyor.
Şimdi internet kafe işleten bir arkadaşım var ondan şu iki klavyeyi alabilirim; İkiside az kullanılmış.

Sizce bu klavyelerden birisini 1800'e almak mantıklı mı yoksa tavsiye edebileceğiniz başka bir klavye var mı?
*G Pro konusunda insanlar sıkıntılı filan diyor ama faresi içinde öyle diyorlardı 1 yıldır G Pro fare kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim. Mümkünse kullanan birisi yorum yapabilir mi?
Şuan kullandığım klavye mavi switch ses beni pek rahatsız etmiyor ama tavsiye edeceğiniz klavye kırmızı olursa daha iyi olur.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Arnold Ciwardagexer
Merhaba,
Arkadaşlar klavye arayışım bulunuyor mevcut klavyemde bazen tuşlar algılamıyor.
Şimdi internet kafe işleten bir arkadaşım var ondan şu iki klavyeyi alabilirim; İkiside az kullanılmış.

Sizce bu klavyelerden birisini 1800'e almak mantıklı mı yoksa tavsiye edebileceğiniz başka bir klavye var mı?
*G Pro konusunda insanlar sıkıntılı filan diyor ama faresi içinde öyle diyorlardı 1 yıldır G Pro fare kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim. Mümkünse kullanan birisi yorum yapabilir mi?
Şuan kullandığım klavye mavi switch ses beni pek rahatsız etmiyor ama tavsiye edeceğiniz klavye kırmızı olursa daha iyi olur.
Tam klavye şart deilse 200 ekleyip Ak820Pro alın pişman olmazsınız.

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,473
İsim
Deniz Bey
Aliexpress'de vergi dahil 2000 civarına geliyor. 8-9 günde kapınızda.
Bir sürü çeşit var orda da tam link verebilir misiniz a.ekspreste

YouTube da baktım tuşlar da ışık geçmediği için gece görünmez ki

Son düzenleme:

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Arnold Ciwardagexer
Bir sürü çeşit var orda da tam link verebilir misiniz a.ekspreste

YouTube da baktım tuşlar da ışık geçmediği için gece görünmez ki
Hocam en kaliteli tuşlara kendim de pbt yapım tuş takımı kullanıyorum monitorun ışıgından gözüküyor. Ama illa gözüksün derseniz ucuza tuş takımı alabilirsiniz. Sırf tuşları böyle diye fikrinizi değiştirmeyin alabileceğiniz en kaliteli klavye bu.

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,473
İsim
Deniz Bey
Hocam en kaliteli tuşlara kendim de pbt yapım tuş takımı kullanıyorum monitorun ışıgından gözüküyor. Ama illa gözüksün derseniz ucuza tuş takımı alabilirsiniz. Sırf tuşları böyle diye fikrinizi değiştirmeyin alabileceğiniz en kaliteli klavye bu.
Pbt dediğin tuş takımı nereden alınacak onlar da şeffaf mı harf ve rakamlar bir görsel atma şansın varmı karanlıkta klavyeyi

Benim masa büyük ve klavye masanın içine giren raylı mekanizma üzerinde ışıksız imkânsız görünmesi:)

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Arnold Ciwardagexer
Pbt dediğin tuş takımı nereden alınacak onlar da şeffaf mı harf ve rakamlar bir görsel atma şansın varmı karanlıkta klavyeyi

Benim masa büyük ve klavye masanın içine giren raylı mekanizma üzerinde ışıksız imkânsız görünmesi:)
PBT o ışığı geçirmeyen en kaliteli 10 yıl geçse belki hafif silinebilecek materyal. Işığı geçiren istiyorsanız ABS alabilirsiniz onlar da Aliexpress'de 100-200 liraya satılıyor.

Top Bottom