Neler Yeni

Mekanik Klavyeye Sıvı kaçması

ForcEmir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Aytekin
Bütçe
5
Merhaba Dostlar yaklaşık 1 ay önce yeni bir pc topladım.Yanında Klavye olarak ise Rampage Hydra R6 Blue Switch klavye aldım fakat bugün klavyenin "P"ve"Ş tuşlarının oraya çay döküldü çok fazlada değil bir yudum felan kalvye önce tamamen gittii ışıkları felanda çalışmadı sonra iyice temizledim kuruttum ev şimdi çalışıyor fakat "P" ve "Ş" tuşları sorun çıkartıyor Ş tuşu bazen basmıyor "P" tuşu ise hiç çalışmıyor bastığımda "werty" tuşlarının hepsine basıyor napabilirim bunu düzeltmek için.

Arda000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Arda
Bütçe 5 lira demişsiniz, döktüğünüz çayın mı ücreti 5 lira?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Garanti kapsamıyor bildiğim kadarıyla, Benimde klavyeme kola döküldü hemde sol tarafa komple baya gitti yani, Elektrik elektronik mezunu olduğum için lehim makinasıyla switcleri baskı devresinden cıkartıp switchlerini değiştirmiştim İNternetten switch sipariş edip sende değiştirebilirsin.

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Musa
Merhaba Dostlar yaklaşık 1 ay önce yeni bir pc topladım.Yanında Klavye olarak ise Rampage Hydra R6 Blue Switch klavye aldım fakat bugün klavyenin "P"ve"Ş tuşlarının oraya çay döküldü çok fazlada değil bir yudum felan kalvye önce tamamen gittii ışıkları felanda çalışmadı sonra iyice temizledim kuruttum ev şimdi çalışıyor fakat "P" ve "Ş" tuşları sorun çıkartıyor Ş tuşu bazen basmıyor "P" tuşu ise hiç çalışmıyor bastığımda "werty" tuşlarının hepsine basıyor napabilirim bunu düzeltmek için.
Çay şekerli ise yapışkan olduğu için tuşlar basmıyor olabilir. Tuşlar çıkıyorsa, çıkarıp detaylı temizleme yapar mısın?

ForcEmir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Aytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardımlarınız için teşşekürler iyice temizledikten 1 saat sonra klavye kendine geldi eskisi gibi çalışmaya başladı saolun yardımlar için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,483
Üyeler
150,491
Son üye
merotx
Top Bottom