Neler Yeni

Merhaba Donanımarşiv üyeleri

NightWish2434

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar 3 sene sonra başka bir forumda olmam çok mutlu etti ben sizlerle tanışmak çok isterim açıkcası eski forum saçma yasakları yüzünden buraya geldim neyse herkeze iyi forumlar
Sanırım technopatiden bahsediyorsun. Aramıza hoş geldin. @Mehmet Yılmaz abimin dikkatini çekmezsen kural yok burda (!)

Merhaba arkadaşlar 3 sene sonra başka bir forumda olmam çok mutlu etti ben sizlerle tanışmak çok isterim açıkcası eski forum saçma yasakları yüzünden buraya geldim neyse herkeze iyi forumlar
Hoş geldiniz hocam.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Merhabalar böyle tanışma yapmak ve bizleri tanımak isterseniz üst kısımdan neler yeni kısmına girerek istediğinizi yazabilirsiniz. konuları önemli şeyler için açmak herkes için çok daha iyi olur ayrıca hoşgeldiniz

Mesut Yılmaz

80+ Bronze
Dozu kaçmaya meyilli bir yerdesiniz, kendi açınızdan sorun yoksa sıkıntı yok.

Zechion

80+ Silver
Merhaba :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sona nokta koymadım diye 5 gün ban yemiştim
Bana da aynısı olmuştu. İtiraz ettim açtılar. Tüm her şeyi kurallara uyarak yazmıştım, sadece "1" noktadan patladım.

Top Bottom