Neler Yeni

Yardım merhaba fifa 24 indirdim ancak hiç bir şekilde oyun açılmıyor sistemim

CptSpork

80+ Bronze
Açılmıyor derken detay verebilir misin? Hata mı veriyor? Tıklıyorsun açılıyor diyor sonra ekran mı gelmiyor?
Maalesef EA pc'yi önemsemiyor. Oyunu her zaman konsollara göre hazırlıyıp optimize ediyorlar. PC umurlarında değil. Oyun optimizasyon özürlüsü olduğu için bu tarz şeyler normal.

yigttcha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yiğit coha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci Modeli:
AMD Ryzen 5 3550H

Bellek (RAM):
8 GB

GPU Modeli:
NVIDIA GeForce GTX 1650

Sabit Disk (HDD) Boyutu:
1 TB

Sabit Disk (SSD) Boyutu:
128 GB

sistemim böyle bunlara da internetten baktım pc den hiç anlamıyorum sizce neden açılmıyor

Açılmıyor derken detay verebilir misin? Hata mı veriyor? Tıklıyorsun açılıyor diyor sonra ekran mı gelmiyor?
Maalesef EA pc'yi önemsemiyor. Oyunu her zaman konsollara göre hazırlıyıp optimize ediyorlar. PC umurlarında değil. Oyun optimizasyon özürlüsü olduğu için bu tarz şeyler normal.
hocam masaüstünde fifa24 ü açtığım zaman sırasıyla epic games sonra ea uygulaması açılıyor epic games de çalışıyor olarak gözüküyor ea uygulamasında da launching game olarak gözüküyor 10-20 dk beklememe rağmen açılmıyor

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
hocam masaüstünde fifa24 ü açtığım zaman sırasıyla epic games sonra ea uygulaması açılıyor epic games de çalışıyor olarak gözüküyor ea uygulamasında da launching game olarak gözüküyor 10-20 dk beklememe rağmen açılmıyor
Fifa 23 teki klasik sorun gram ilerleme olmamış demek ki iyi ki almamışım Konami çizgisini bozmasaydı Fifa nın esamesi okunmazdı

yigttcha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yiğit coha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fifa 23 teki klasik sorun gram ilerleme olmamış demek ki iyi ki almamışım Konami çizgisini bozmasaydı Fifa nın esamesi okunmazdı
kral bi çözüm bulabildin mi kafayı yiyeceğim 1200 TL verdim 2 gündür uğraşıyorum tık yok

CptSpork

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,231
Üyeler
140,791
Son üye
zaphod
Top Bottom