Neler Yeni

Merhaba Vatan Hainleri, Nasılsınız?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,667
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bi' bu eksikti. Vatan haini de olduk.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyada her kim bu kardeşinize saldırıyorsa, Türkiye'ye saldırıyor demektir. Her kim Ak Parti ve Cumhur İttifakı'nı kötülüyorsa, aslında Türkiye'yi hedef alıyor demektir.

Ak Parti ve Cumhur İttifakını kötüleyenler Türkiye'yi de kötülemiş oluyormuş. Hükümet geçicidir, devlet bakidir. Ak Parti demek Türkiye demek değildir. Ak Parti bir partidir. Türkiye'yi, devleti kötüleyip saldırmak ne demek? Vatan haini demek. Ben bunu anladım.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,667
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,562
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Ülke Çin gibi baskıcı devlet oluyor maalesef.
Vatan haini anlamı bilmiyor daha malum kişi cahillik işte. :)

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
Abi adamlar başta kalabilmek için herşeyi göze alıp yapacaklar. Artık tek isteğim ben iş vizesi alana kadar ülkenin ayakta kalması.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Büyük ve güçlü Türkiye:
IMG_20220605_222859.jpg

Aynen kanka.

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,566
İsim
Ahmet Tulumcu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyada her kim bu kardeşinize saldırıyorsa, Türkiye'ye saldırıyor demektir. Her kim Ak Parti ve Cumhur İttifakı'nı kötülüyorsa, aslında Türkiye'yi hedef alıyor demektir.

Ak Parti ve Cumhur İttifakını kötüleyenler Türkiye'yi de kötülemiş oluyormuş. Hükümet geçicidir, devlet bakidir. Ak Parti demek Türkiye demek değildir. Ak Parti bir partidir. Türkiye'yi, devleti kötüleyip saldırmak ne demek? Vatan haini demek. Ben bunu anladım.

bunlar böyle konuşa konuşa adamı kaşıyorlar valla
Ne kadar saçma !
bir şey ülkede ekonomi bir şey kalmamış enflasyon desen Allah kurtarsın birde göçmen ve birçok bilmediğim o kadar sorun var ve adam gibi düzeltemiyorsunuz ne adam gibi düzenleme yada kanun getiremiyorsunuz o kadar yolsuzluk fakirlik enflasyon ve benzin fiyatları artışı var bunları 1 KEZ bile gündeme getirmiyorsunuz milletin o kadar derdi varken sonra gelip bize oy vermeyen haindir diyorsun İnşallah bunlar bir gün giderde düzgün biri gelir yoksa Allah sonumuzu hayır etsin

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Bu saldırıdan kastettiği yunanistanın tutumu vesayre ise evet doğru söylüyor amaa muhalefetin söylemlerinden muhalefetin desteklediği kişilerin söylemlerini saldırı kabul ediyorsa çok büyük bir yanlış var. Türkiye Cumhuriyeti kalıcıdır hükümetler geçicidir bu şerefli Türk milletinin geleceği 1 kişiye veya partiye bağlı değildir.

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam