Neler Yeni

Merhabalar akıllı saat almayı düşünüyorum da bilgisi olan var mıdır acaba?

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
SEYFULLAH KIR
kanka normal bir saat alışkanlığın yoksa alma tek tavsiyem, nedenini sorma anlattığım herkes kabul etmeyip sonrasında pişman oldu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Buğrahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka normal bir saat alışkanlığın yoksa alma tek tavsiyem, nedenini sorma anlattığım herkes kabul etmeyip sonrasında pişman oldu.
bi 7 yıla yakındır normal saat kullanıyorum o konuda sıkıntım yok sadece kolaylık sağlaması için almak istedim

Yegiz01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yağız Ömer Gündoğdu
bi 7 yıla yakındır normal saat kullanıyorum o konuda sıkıntım yok sadece kolaylık sağlaması için almak istedim
Hocam ne amaçlı istiyorsunuz? Sadece farklılık olsun diye mi yoksa sağlık takibi yapsın ve telefonla konuşma gibi özelliklerinden yararlanayım mı istiyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Buğrahan
Hocam ne amaçlı istiyorsunuz? Sadece farklılık olsun diye mi yoksa sağlık takibi yapsın ve telefonla konuşma gibi özelliklerinden yararlanayım mı istiyorsunuz?
fitness ile uğraşıyorum o yüzden akıllı saat almak istedim, saatlerde ne tür özellikler var tam bilmiyorum uygun bir şey önerirseniz sevinirim.

Yegiz01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yağız Ömer Gündoğdu
Fitness alanında akla 3-5 marka gelir zaten hocam. Akıllı saat geneli çok iyi ölçüm yapamadıkları için Apple watch, Huawei ve Samsung saatler en doğru ölçüm ve takibi yaparlar.

Enes Özen youtube kanalı bunlar hakkında çok ayrıntılı incelemeler yapıyor vaktiniz varsa izlemenizi tavsiye ederim.

Onun dışında fiyat aralığı için önerebileceğim iki model var biri bu;
Diğeri de bütçe biraz arttırılabilirse bu;

Ben Huawei'nin ölçüm ve kasa kalitesi biraz daha iyi olduğu için ikinciyi tercih ettim. Ayrıca xiaomi'nin görüntüsü biraz daha kaba ama o da çok güzel saattir. Bu olmasa onu alırdım kesin.

Bu da Honor modeli dahil karşılaştırma videosu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Buğrahan
Fitness alanında akla 3-5 marka gelir zaten hocam. Akıllı saat geneli çok iyi ölçüm yapamadıkları için Apple watch, Huawei ve Samsung saatler en doğru ölçüm ve takibi yaparlar.

Enes Özen youtube kanalı bunlar hakkında çok ayrıntılı incelemeler yapıyor vaktiniz varsa izlemenizi tavsiye ederim.

Onun dışında fiyat aralığı için önerebileceğim iki model var biri bu;
Diğeri de bütçe biraz arttırılabilirse bu;

Ben Huawei'nin ölçüm ve kasa kalitesi biraz daha iyi olduğu için ikinciyi tercih ettim. Ayrıca xiaomi'nin görüntüsü biraz daha kaba ama o da çok güzel saattir. Bu olmasa onu alırdım kesin.

Bu da Honor modeli dahil karşılaştırma videosu.
çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,655
Üyeler
155,288
Son üye
isimsizbiri
Top Bottom