Neler Yeni

Merhabalar Asus rog ally x alınır mı?

Saltt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Arda Baltaş
Öncelikle bilgisayarımı satıp Asus rog ally x almayı dusunuyorum cunku suankı bilgisayarımda neredeyse bütün onlıne oyunlardan banlıyım sizce Asus rog ally x almak mantıklımı
Asus rog ally hakkında cok bılgım yok ama bildigim kadarıyla bırnevı bılgısayar gıbı kullanan biri Asus rog allyi acıklıyabılkırmı acb şimdiden teşekkürler
Not: Sizce bilgisayarımı satıp almak mantıklımı
Sistem

Anakart: Msı B-550 A pro

İşlemci: r5 5600x
Ekran Kartı: Zotac 3080 10 gb
Ram: 4x8gb 3600mhz
Ssd: 1 Tb
Kasa: Dark rider
PSU: 750w
SİSTEMİ HER TÜRLÜ SATICAM SİZCE SATIP Asus rog ally ALMALIMIYIM

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Cahit Emin
Öncelikle bilgisayarımı satıp Asus rog ally x almayı dusunuyorum cunku suankı bilgisayarımda neredeyse bütün onlıne oyunlardan banlıyım sizce Asus rog ally x almak mantıklımı
Asus rog ally hakkında cok bılgım yok ama bildigim kadarıyla bırnevı bılgısayar gıbı kullanan biri Asus rog allyi acıklıyabılkırmı acb şimdiden teşekkürler
Sistem

değil yükseltme yap pcne

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Cahit Emin

Saltt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Arda Baltaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
değil yükseltme yap pc ne
Asus rog ally almayı ısteme nedenım 1 yıl sonra Üniversiteye gidicem ondan dolayı tasıma kolay bı pc olsun yanımda nıyetıyle alıyorum Asus rog ally aldıgımda eger alırsam tabı monıtor ve klvyeye baglıyıp oynıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

rog ally çok uzun ömürlü değil zaten zenginler içindir,en fazla 5 yıl dayanır sonra oyun açmaz
sunkı sıstemım zaten butun oyunları en yuksek ayarlarda kasma donma olmadan oynatıyor benim pc satıp alma nedenım Üniversiteye gidince fln oynıyım nıyetındeyım rog da hıgh ayarlarda butun oyunları onyatıo glb kasma donmasız birde rog ally kullandınmı hıc ben daha cok kullanan kısılerın fıkırlerını merek edıyorum kötü anlamda yazmadım yanlıs anlama

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Cahit Emin
Asus rog ally almayı ısteme nedenım 1 yıl sonra Üniversiteye gidicem ondan dolayı tasıma kolay bı pc olsun yanımda nıyetıyle alıyorum Asus rog ally aldıgımda eger alırsam tabı monıtor ve klvyeye baglıyıp oynıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

sunkı sıstemım zaten butun oyunları en yuksek ayarlarda kasma donma olmadan oynatıyor benim pc satıp alma nedenım Üniversiteye gidince fln oynıyım nıyetındeyım rog da hıgh ayarlarda butun oyunları onyatıo glb kasma donmasız birde rog ally kullandınmı hıc ben daha cok kullanan kısılerın fıkırlerını merek edıyorum kötü anlamda yazmadım yanlıs anlama
ben laptop öneririm ama sana kalmış

Saltt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Arda Baltaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
-
ben laptop öneririm ama sana kalmış

razer blade vardı sattım onu alsam alırm sun el konsolunu masaustu durur gene ama ben laptobun parasını kenara koyup maüstünü satıp yeni sistem veya el konsolu olamyı ıstıyorum​

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Cahit Emin
-

razer blade vardı sattım onu alsam alırm sun el konsolunu masaustu durur gene ama ben laptobun parasını kenara koyup maüstünü satıp yeni sistem veya el konsolu olamyı ıstıyorum​

o zaman tamam,alın

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
-

Rog Ally x, gümrük vergisi sebebiyle 36 bin TL'den bir hafta içinde 50 bin TL'ye fırladı. Cihazın ederiyle vergi yüzünden geldiği noktayı iyi değerlendirip alın.

Nixist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Enes
Sistem

Ben olsam satmazdım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç