Neler Yeni

Merhabalar Donanım Arşivi Forum halkı

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Iori Yagami
Merhabalar güzide forum ahalisi, ben normalde Technopat Sosyal'de takılan biriyim fakat buraya da bir göz atmaya geldim. Çift yönlü ajanlık gibi düşünün. İlk kez geldiğim yere adap gereği selamlayarak giriş yapmak istedim. Umarım keyfiniz yerindedir.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Merhabalar güzide forum ahalisi, ben normalde Technopat Sosyal'de takılan biriyim fakat buraya da bir göz atmaya geldim. Çift yönlü ajanlık gibi düşünün. İlk kez geldiğim yere adap gereği selamlayarak giriş yapmak istedim. Umarım keyfiniz yerindedir.
Merhaba ben Yeni Rakı. Memnun oldum. Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,317
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Niye böyle saçma tripler var. İkisi de forum işte olum.
Orda oğlum yerine "olum" yazdığın için ban yeme ihtimalin epey yüksek hocam ondan olabilir o.O2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orda oğlum yerine "olum" yazdığın için ban yeme ihtimalin epey yüksek hocam ondan olabilir o.O2
He bir de ilk cümlenin sonuna soru işareti yerine nokta koymuşsun. 1 hafta banı garantilemişsin orda o.O2

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,769
İsim
Oğuz

He bir de ilk cümlenin sonuna soru işareti yerine nokta koymuşsun. 1 hafta banı garantilemişsin orda o.O2

• Hahaha
Reaksiyonlar: Ciri

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,429
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Technopat kadar kötü seviyesi düşük bir forum yoktur işlerine gelen gönderileri onaylarlar bişey paylaşırız uyarı verirler ya da gönderiyi silerler kendilerine tek bir ok geldiği an oku atanın fişini çekerler kısaca rezalet bir forum olduğunu düşünüyorum şahsen hiçbir düzen yok saçma sapan bir forum

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Technopat kadar kötü seviyesi düşük bir forum yoktur işlerine gelen gönderileri onaylarlar bişey paylaşırız uyarı verirler ya da gönderiyi silerler kendilerine tek bir ok geldiği an oku atanın fişini çekerler kısaca rezalet bir forum olduğunu düşünüyorum şahsen hiçbir düzen yok saçma sapan bir forum
Yine haklısın kürşat reis

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,429
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Iori Yagami
Niye böyle saçma tripler var. İkisi de forum işte olum.
İki forum da birbirini pek sevmiyor.

Örnek olarak @Kürşat Kütükçü 'nün yorumları ve bu:

Bu konu hakkında birçok "max da forum üyesi" mesajları var. Genel olarak Sosyal'de DA forum sevilmez hatta bazı kişiler buranın sadece bilgili birkaç kişi etrafında dönen ve onların mesajları dışında başka mesajlara tamah edilmeyen bir yer olduğunu düşünüyor.

Kısacası iki taraf arasında bir rekabet var ve bu rekabet iki tarafın da birbirini kötülemesine yol açıyor. İftira ya da değil farketmez.

Çift yönlü ajanlık işin esprisi sadece

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,160
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

Bu konu hakkında birçok "max da forum üyesi" mesajları var. Genel olarak Sosyal'de DA forum sevilmez hatta bazı kişiler buranın sadece bilgili birkaç kişi etrafında dönen ve onların mesajları dışında başka mesajlara tamah edilmeyen bir yer olduğunu düşünüyor.

Kısacası iki taraf arasında bir rekabet var ve bu rekabet iki tarafın da birbirini kötülemesine yol açıyor. İftira ya da değil farketmez.

O gereksinimleri karsilamayan uye ile tanismak ister misin? @METSHEESH

Ayrica orada buraya karsi bir kin, burada da oraya karsi bir kin var. Genel olarak burayi gamebooster fanlarinin oldugu yer olarak isimlendiriyorlar. Iki forumda da uyeligim var o kadar rezalet bir forum gormedim sadece isim dustugunde girerim. Uyelerin egolarindan gecilmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Iori Yagami
O gereksinimleri karsilamayan uye ile tanismak ister misin? @METSHEESH
@METSHEESH hocam adınızı çok duydum Sosyal'de de oldukça popülersiniz. Umarım karanlık tema eksikliğinden dolayı kaynaklanan 3. derece körlüğünüz de geçmiştir.

Bu arada Berkehan Çepni de burada mı?

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

O konuyu açan da zaten bu forumdan trolün teki. Kara listemin başında yer alır kendileri.
Benim ilk forumum burasıydı o yüzden kopamıyorum ancak Technopat Sosyal kalite ve bilgiye kolay ulaşılabilirlik açısından çok daha iyi.
Hoş geldiniz bu arada.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,957
Üyeler
142,493
Son üye
furieux
Top Bottom