Neler Yeni

Mert Hoca 2024 kampına başlamayı düşünüyorum farklı bir yayıncı öneriniz var mı?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Mert Hoca'yı geçen sene dinlemiştim. Çok iyi anlıyordum valla. Hani bir sıkıntısı yoktu.
Ama şimdi kitap fiyatları fazla olduğu için bir soram dedim. Başka önerdiğiniz yayıncı var mı kesin daha iyi dediğiniz?

Rehber Matematik önermeyin. İyi bulmuyorum.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Mert Hoca'yı geçen sene dinlemiştim. Çok iyi anlıyordum valla. Hani bir sıkıntısı yoktu.
Ama şimdi kitap fiyatları fazla olduğu için bir soram dedim. Başka önerdiğiniz yayıncı var mı kesin daha iyi dediğiniz?

Sen üniversiteye hazırlanacağım diyordun 5-6 ay önce ben öyle hatırlıyorum sonuçlar açıklandı mı ? Tekrar mezuna mı kalmayı düşünüyorsun ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen üniversiteye hazırlanacağım diyordun 5-6 ay önce ben öyle hatırlıyorum sonuçlar açıklandı mı ? Tekrar mezuna mı kalmayı düşünüyorsun ?
Sınava girmedim bile. Majör depresyonum var. Şu an iyi hissediyorum.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,164
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Ben şu an Mert hoca 2023 kampını izliyorum TYT mat açısından.
41. gündeyim ve daha önce bu kadar anladığımı hissetmemiştim, Mert hocadan devam :peepokalp:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
41. gündeyim ve daha önce bu kadar anladığımı hissetmemiştim, Mert hocadan devam :peepokalp:
RM'den dinlerken ben öğrenemiyordum. Mert Hoca'yı bulunca harbiden matematikle barıştım. Mert Hoca kitaplarını alacağım ama acaba daha iyisi var mıdır diye bir sorayım dedim.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,164
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
RM'den dinlerken ben öğrenemiyordum. Mert Hoca'yı bulunca harbiden matematikle barıştım. Mert Hoca kitaplarını alacağım ama acaba daha iyisi var mıdır diye bir sorayım dedim.
Hocam Mert hoca ve Matematiğin güler yüzü soruyu anlatırken en ince ayrıntısına kadar veriyor fakat diğer hocalar genel de bir şeyi biliyormuşuz gibi kabul edip atlıyor ve bilmiyorsak oradan kopuyor gidiyor. Ben tablette not tutarak alıyorum, kendi kitabımı kendim yazıyorum yani, daha önce hiç bu kadar kolay soru çözdüğümü hatırlamıyorum. Sorun ben de değil hocalardaymış :D

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
furkan gezgin
Ben 2024 tyt kampını izliyorum 5.gündeyim şuan gayet iyi bence özellikle kitaptaki sorular çok iyi çok basit değil tam ösym tarzı ben soru bankasını almadım sadece video ders kitabını aldım soru bankası olarak 345 tyt matematik çözüyorum üstüne baya iyi oluyor.

Rulep

80+ Gold
Rm yi görünce sallamadan duramıyorum sırf sallamak için videosunu izledim geldim bu kadar boş bir kanal yok adam eğitmen değil adeta pazarlamacı dijital kitap yapmış bir de diyor ki tr de ilk Hadi oradan. tonguç akademi bunu 2-3 yıl önce yapmıştı uygulama tasarımı,işleyişi birebir aynısı TATS uygulanması bakın göreceksiniz neyse konudan sapmalayım.dediğim gibi bildiğiniz pazarlamacı öğrenciyi değil kendini düşünüyor kitabı nasıl satarım diye dijital kitap çıkarmış tuvalet arabada evde orada burada çöz diyor matematik sorusu akıldan çözülmez ki onu geçtim eğitimciler teknolojik aletlerden uzaklaştırmaya çalışırken bu adam tam tersi elinden geleni yapıyor bu adamı takip edipte zamanınızı,potansiyelinizi harcamayın

Aga kimi seviyorsan oradan izle bu iş sevilerek yapılacak şey Mert hoca iyidir seviyorsan devam et

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,362
Üyeler
145,599
Son üye
ShifttTTusu
Top Bottom