Neler Yeni

Meslek lisesi mi imam hatip mi?

İsmetPotter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
İsmet
Endüstri meslek lisesi mi daha iyi yoksa imam hatip lisesi mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya

Kseri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa
Ben 350 puanlık bir sağlık lisesine gidiyorum ve cidden menunum parada kazanıyorum ayrıca.

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
İmam hatibe gidiyorum 10 sınıfta dersler daha da zorlu olacakmış hiç bilgin yoksa tavsiyemdir gitme okulumu umarım değiştiririm şuan 9 um sadide kuran okumakla bitmiyor inan bana okula gidip konuştuğumuzda adam mükemmel filan demiş babama hemen yazmışlar ne kadar saçmalık ulan adam okulunu bite yerin dibine geçirsin üni okumak istiyorsan düz Anadolu ya git bence ben öyle yapıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Bence meslek lisesi

bıraktım

80+ Bronze
Atatürk düşmanı bir imam olmak istiyorsan imam hatip normal bir kişiyse meslek lisesi

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
İmam hatibe sakın gitme sakın. 4 sene okudum oyuncak ettiler bizi. Mitinglere götürüyorlardı. Beden dersi yerine bazen arapça işletiyorlardı din eğitimini ordan düzgün alamazsın. Eğer din öğrenmek istiyorsan kendin araştır meal ile oku. İmam hatipte çok cahil var. Atatürk düşmanı dolu. İstiklal marşı gençliğe hitabe ve atatürk fotoğrafı olan atatürk posteri var ya ona bile herkes karşı atatürk burda niye var falan diye. Benim kuzenim de gitti o da memnun değil son 1.5 sene çok ayrılmak istedim meslek lisesine git meslek öğren sonra da mesleğini eline alıp işini kurarsın ya da başkasının yanında çalışırsın

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Kardeş imam olmak istiyorsan devamında ilahiyata girerim diye düşüncen varsa gir imamhatibe. Ama önünde uzun yıllar olacak düşüncelerin değişebilir. İmamhatipe sadece imam olmak isteyenler girsin benim düşüncem bu. Zaten önemli olan üniversite ama lise hayatını güzelce yaşa git anadoluya git, düz liseye git.

Top Bottom