Neler Yeni

mesleki eğitim merkezi hakkında bilgisi olan

ahmetelik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Yusuf Elik
şuanda anadolu lisesi 11.sınıfa geçtim ama üniversite okuma planım yok o yüzden liseyi değerlendirmek istiyorum bunu en iyi yolu mesleki eğitim merkezi gibi geldi ama şöyle bir şey var sanırım şuan kayıt yaptırırsam 9.sınıftan başlıyormuşum bu doğrumu?ve mesleki eğitime merkezine gidenler sizin düşünceleriniz neler?

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
vşuanda anadolu lisesi 11.sınıfa geçtim ama üniversite okuma planım yok o yüzden liseyi değerlendirmek istiyorum bunu en iyi yolu mesleki eğitim merkezi gibi geldi ama şöyle bir şey var sanırım şuan kayıt yaptırırsam 9.sınıftan başlıyormuşum bu doğrumu?ve mesleki eğitime merkezine gidenler sizin düşünceleriniz neler?
  • Farklı bir alandan veya diğer okul türlerinden nakil ve geçiş yapmak isteyen 10, 11 ve 12. sınıf öğrencileri ise ikinci dönemin başlangıcına kadar nakil ve geçiş yapmış olmaları halinde 10. sınıf seviyesinden eğitime devam edebilecek. İkinci dönemin başlangıcından sonra nakil ve geçiş yapmak isteyen öğrencilerin mesleki eğitime hazırlık amacıyla yalnız işletmede mesleki eğitim almak üzere kayıtları yapılacak ve bu öğrenciler de ilgili okulun toplam öğrenci sayısına dâhil edilecek.
Mesem güzel iş. Teknik bölümde olmasam ben de geçecektim bizi almadılar. Üniversite okumak istemeyen adam için mükemmel bir tercih olur.

Daha fazlasına ulaşmak istersen yazıyı aldığım siteye bakabilirsin.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,495
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Ben lise 11 den meseme geçtim 9. Sınıfa düştüm şimdi en baştqn başladım iyi yanı para veriyolar kötü yanı çok yorucu bi hayata atılmış oluyorsun :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,902
Üyeler
140,723
Son üye
ibrahim...
Top Bottom