Neler Yeni

Meslekten anadoluya geçmeyi düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kaan
Merhaba 9.sınıf öğrencisiyim şuan meslek lisesi okuyorum makine bölümünde ve makine ressamı olmak istiyorum fakat okulumdaki öğrenciler çok değişik tipler 1200 kişiden 200 300ü öylesine gelen tip 1000 kişide okumaya gelmiş veya kalmış tipler çok değişik bir okul okulda filan b!çak taşıyan var (hocalar gördümü okuldan atıyorlar) bilmiyorum obp puanım 83 anadolu geçmek iyi olurmu anadoluda ne yapıcam bilmiyorum bi fikir susarsanız sevinirim
NOT: Okula gram alışamadım ve sadece yakın haşır neşir olduğum 3 5 kişi var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
ismail sağlam
eğer üniversite hedefin varsa geç yoksa anadolu boş zaman kaybı

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba 9.sınıf öğrencisiyim şuan meslek lisesi okuyorum makine bölümünde ve makine ressamı olmak istiyorum fakat okulumdaki öğrenciler çok değişik tipler 1200 kişiden 200 300ü öylesine gelen tip 1000 kişide okumaya gelmiş veya kalmış tipler çok değişik bir okul okulda filan b!çak taşıyan var (hocalar gördümü okuldan atıyorlar) bilmiyorum obp puanım 83 anadolu geçmek iyi olurmu anadoluda ne yapıcam bilmiyorum bi fikir susarsanız sevinirim
NOT: Okula gram alışamadım ve sadece yakın haşır neşir olduğum 3

2 senelik okumayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
ismail sağlam
12. sınıf öğrencisi olarak net şekilde söyleyebilirim ki eğer yksye kesin hazırlanmayacaksan koca 4 yıllık zaman kaybı hiçbir elle tutulur şey öğrenmiyorsun eğer üniversite okumayacaksan

Top Bottom