Neler Yeni

Meta Quest 2 Mi Almalıyım Meta Quest 3 Mü ?

dddffd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir 5
Arkadaşlar selam.Ben sanal gerçeklik gözlüğü almak istiyorum.Şöyle deneyip bi köşeye atmak için değil basbaya hergün kullanmak ve youtube videoları çekmek için alacağım. ( Sahibinden sitesinden alacağım. ) Meta quest 2 ile meta quest 3 arasında takılıp duruyorum.Şöyle 2 tane satıcı buldum.Biri meta quest 2'yi tüm aksesuarlarıyla birlikte 13.000 Tl'ye satıyor.Diğeride 14.800 Tl'ye sıfır meta quest 3 satıyor hangisini almalıyım bilemedim.

dddffd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir 5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nedeninide söylermin ?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşlar selam.Ben sanal gerçeklik gözlüğü almak istiyorum.Şöyle deneyip bi köşeye atmak için değil basbaya hergün kullanmak ve youtube videoları çekmek için alacağım. ( Sahibinden sitesinden alacağım. ) Meta quest 2 ile meta quest 3 arasında takılıp duruyorum.Şöyle 2 tane satıcı buldum.Biri meta quest 2'yi tüm aksesuarlarıyla birlikte 13.000 Tl'ye satıyor.Diğeride 14.800 Tl'ye sıfır meta quest 3 satıyor hangisini almalıyım bilemedim.
metaquest 3 çok daha iyi, metaquest 2 de etrafı görme falan yok

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
abdulkadir bayram
Kendi konum. Bu konuyu okuyup karar vermenizi isterim. Ben quest 3 aldım ve şuan kenarda duruyor bence çok gerekli bir şey değil. Pass through özelliği quest 2 de yok ve eğer gerçekten kullanırım diyorsanız fiyat farkına değer.

dddffd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir 5
peki kullanmam diyosam çünkü ben daha çok oyunlar ve vrchat gibi ortamlarda takılacağım ve youtube da da videolarını çekiceğim.tabi kullanırım ama hep ondada durmam
Mesaj otomatik birleştirildi:

9750 tl yede buldum meta quest 2 tüm aksesuarlı

işte alıcağım yerin linkleri :

meta quest 2 : https://www.sahibinden.com/ilan/iki...uest-2-128-gb-bol-aksesuarli-1175898812/detay

meta quest 3 : https://www.sahibinden.com/ilan/iki...anal-gerceklik-gozlugu-sifir-1186852351/detay

Son düzenleme:

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
abdulkadir bayram
peki kullanmam diyosam çünkü ben daha çok oyunlar ve vrchat gibi ortamlarda takılacağım ve youtube da da videolarını çekiceğim.tabi kullanırım ama hep ondada durmam
kenara atarım demiyordum bende ilk ama 1 aydır elimi sürmedim. Bence baya gereksiz bir şey.

9750 tl yede buldum meta quest 2 tüm aksesuarlı

işte alıcağım yerin linkleri :

meta quest 2 : https://www.sahibinden.com/ilan/iki...uest-2-128-gb-bol-aksesuarli-1175898812/detay

meta quest 3 : https://www.sahibinden.com/ilan/iki...anal-gerceklik-gozlugu-sifir-1186852351/detay
alacaksanda konuyu okuyup al.

dddffd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir 5
senin konunu okudumda bak şimdi ben bilgisayarın yanına alıcağım şimdi ben vr hayranıyım yani acayip seviyorumda işte o 2 linkden birini alıcağım sana belki sıkıcı gelebilir ama ben gerçekten hastasıyım bol aksesuarlı meta quest 2 mi alıym yoksa sıfır meta quest 3 mü oyun oynamak gezmek sosyalleşmek için

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
abdulkadir bayram
senin konunu okudumda bak şimdi ben bilgisayarın yanına alıcağım şimdi ben vr hayranıyım yani acayip seviyorumda işte o 2 linkden birini alıcağım sana belki sıkıcı gelebilir ama ben gerçekten hastasıyım bol aksesuarlı meta quest 2 mi alıym yoksa sıfır meta quest 3 mü oyun oynamak gezmek sosyalleşmek için
Sandığın gibi olmayacak işler ama illa da alayım diyorsan quest 3 al

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Quest 3 iyidir hocam

Top Bottom