Neler Yeni

Metal Müzik İçin 800TL Bütçeye Kulaklık Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Muhammed Emin Ocak
Bütçe
800
Metal çok dinlerim. Arada Sagopa Kajmer ve Ariana Grande falan da dinliyorum. 800TL bütçede alabileceğim en verimli kulaklık ne olabilir? Kulak üstü kulaklık tercihimdir

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,940
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Muhammed Emin Ocak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

HyperChief

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
.
Metal çok dinlerim. Arada Sagopa Kajmer ve Ariana Grande falan da dinliyorum. 800TL bütçede alabileceğim en verimli kulaklık ne olabilir? Kulak üstü kulaklık tercihimdir
İyi bir kulaklık'da alsanız ses kartınız kötü olduğu sürece temiz ve kaliteli ses almanız zor tavsiyem kaliteli bir ses kartınız yok ise iyi bir ses kartı ve kalan bütçe ile kulaklık almanız ya da dahili bir ses kartı olan kulaklık almanız daha iyi olucaktır.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar
İyi bir kulaklık'da alsanız ses kartınız kötü olduğu sürece temiz ve kaliteli ses almanız zor tavsiyem kaliteli bir ses kartınız yok ise iyi bir ses kartı ve kalan bütçe ile kulaklık almanız ya da dahili güzel bir ses kartı olan kulaklık almanız daha iyi olucaktır.
bu öneri konularında ilk defa senden duyuyorum desem

Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Muhammed Emin Ocak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi bir kulaklık'da alsanız ses kartınız kötü olduğu sürece temiz ve kaliteli ses almanız zor tavsiyem kaliteli bir ses kartınız yok ise iyi bir ses kartı ve kalan bütçe ile kulaklık almanız ya da dahili bir ses kartı olan kulaklık almanız daha iyi olucaktır.
Telefonda vs. müzik dinlerken ses kartını ne yapabilirim? Oyun için pcde halihazırda kullandığım kulaklık var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu öneri konularında ilk defa senden duyuyorum desem
Ben de anlayamadım gitti.
Bu arada C24G2U monitör 165Hz değil mi? Bende de aynı monitör var ve 165Hz kullanıyorum.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar

HyperChief

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
.
Telefonda vs. müzik dinlerken ses kartını ne yapabilirim? Oyun için pcde halihazırda kullandığım kulaklık var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de anlayamadım gitti.
Bu arada C24G2U monitör 165Hz değil mi? Bende de aynı monitör var ve 165Hz kullanıyorum.
Kullanım yerini belirtmemişsin bende bilgisayar'da dinleyeceğini varsayarak bir öneride bulundum. Eğer Hi-Res Audio destekliyor ise telefonunuz bu bütçelerde Pioneer SE-MS5T'de alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Muhammed Emin Ocak
Kullanım yerini belirtmemişsin bende bilgisayar'da dinleyeceğini varsayarak bir öneride bulundum. Eğer Hi-Res Audio destekliyor ise telefonunuz bu bütçelerde Pioneer SE-MS5T'de alabilirsiniz.
Bütçemi 1200 yapıp Anker Q30 almaya karar verdim.

Top Bottom